Ginekolog, Ginekolog dziecięcy, Ginekolog Endokrynolog
Centrum Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się ginekologii i położnictwie oraz endokrynologii, z których uzyskałam II stopień specjalizacji.

Stale rozwijam swoje kompetencje zawodowe, poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z ginekologią dziecięcą, patologią ciąży oraz ginekologią endokrynologiczną. W związku z tym jestem członkiem sekcji Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej FIGO oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Rozwiń
139 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne ukończyłam w zakresie endokrynologii i diabetologii dziecięcej, a także pogłębiałam swoją wiedzę podczas studiów doktoranckich.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Stanach Zjednoczonych, UCK w Gdańsku oraz prywatnych gabinetach specjalistycznych, gdzie istnieje możliwość umówienia wizyty w j. angielskim, hiszpańskim lub niemieckim.

Zawodowo interesuję się leczeniem zaburzeń funkcji tarczycy, nadnerczy i innych gruczołów wydzielania wewnętrznego, zaburzeń miesiączkowania, cukrzycy oraz niskorosłości i nadwzrostu.

Rozwiń
71 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. W ramach swojej specjalizacji zajmuję się leczeniem chorób endokrynologicznych. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych. 

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy
Centrum Medicover - Wołoska

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii, endokrynologii oraz diabetologii dziecięcej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na oddziałach endokrynologii i diabetologii dziecięcej. 

Jestem autorką licznych publikacji naukowych z zakresu mojej specjalizacji. 

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy, Internista, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Wołoska

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie pediatrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się oceną rozwoju dzieci, przeprowadzam bilanse oraz szczepienia, a także zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób u dzieci. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziałach szpitalnych oraz placówkach podstawowej opieki zdrowotnej. 

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Gdynia Górskiego

Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne realizowałam w zakresie pediatrii, a następnie rozszerzyłam swoje kompetencje w dziedzinie endokrynologii dziecięcej.

Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu, zdobywanym w Klinice Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii GUM oraz w Klinice Chorób Nerek i Nadciśnienia Dzieci i Młodzieży. Pacjentów konsultuję również w specjalistycznych gabinetach medycznych, gdzie istnieje możliwość umówienia wizyty w j. angielskim.

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Jerozolimskie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie endokrynologii dziecięcej. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się zaburzeniami wzrastania i dojrzewania, nadwagą i otyłością, zaburzeniami funkcji tarczycy, trądzikiem, zaburzeniami miesiączkowania, a także problemami endokrynnymi u pacjentów z zaburzeniami psychiatrycznymi. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w oddziałach szpitalnych, poradniach pediatrycznych, endokrynologicznych oraz pracując ze studentami kierunków medycznych, pedagogicznych i psychodietetycznych. 

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Grochowska

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii, endokrynologii i diabetologii dziecięcej. 

W ramach mojej praktyki lekarskiej zajmuję się żywieniem poza i dojelitowym dzieci.

Rozwiń

Diabetolog dziecięcy, Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy
Centrum Medicover | Białystok

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy
Centrum Medicover - Katowice Graniczna

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiadam stopień Doktora Nauk Medycznych. Udzielam również konsultacji medycznych w języku angielskim. 

Rozwiń

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Specjalizuję się w zakresie endokrynologii oraz endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Studia ukończyłam na Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach z zakresu pediatrii, endokrynologii i endokrynologii dziecięcej. Jestem autorką publikacji tj. Significance of Direct Confirmation of Growth Hormone Insensitivity for the Diagnosis of Primary IGF-I Deficiency, Seasonality of vitamin D concentrations and the incidence of vitamin D deficiency in children and adolescents from central Poland, National Program of Severe Growth Hormone Deficiency Treatment in Adults and Adolescents after Completion of Growth Promoting Therapy.

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy
Centrum Medicover - Jerozolimskie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie endokrynologii dziecięcej. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się zaburzeniami funkcji tarczycy, przysadki, nadnerczy, zaburzeniami wzrastania i dojrzewania, nadwagą oraz otyłością. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w instytucie naukowym, w oddziałach szpitalnych oraz poradni endokrynologicznej dla dzieci. 

Rozwiń

Endokrynolog dziecięcy, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Specjalizuję się w pediatrii, endokrynologii i diabetologii dziecięcej. W ramach swojej specjalizacji wykonuję USG tarczycy. Swoją wiedzę medyczną regularnie doskonalę poprzez udział w licznych szkoleniach kursach tj. Zjazd PTEIDz, Insulinoterapia u dzieci i młodzieży, Nowości w endokrynologii i diabetologii dziecięcej, Kurs terapii pompą insulinową, USG tarczycy. Jestem również autorką publikacji dotyczącej stężenia greliny i oreksyny A u dzieci niskorosłych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endokrynolog dziecięcy