Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii zajmuję się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Realizuję procedury z zakresu stomatologii i protetyki stomatologicznej. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych. W ramach pracy zawodowej zajmuję się leczeniem kanałowym pod mikroskopem techniką maszynową, leczeniem protetycznym protezami stałymi i ruchomymi, leczeniem techniką Flow Injection oraz leczeniem ortodontycznym techniką Invisalign. 

Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach. Ukończyłem m.in. kurs "Nowe Trendy w implantologii i chirurgii przyzębia" oraz dwie części kursu "Okluzja i planowanie leczenia". Jestem autorem publikacji "Zwapnienia tętnic szyjnych na zdjęciach pantomograficznych".

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta Szczecin