Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego

Rytuał Uśmiechu w Mieście Królów! Centrum Medicover Stomatologia Bora Komorowskiego zostało stworzone po to, by dostarczać pacjentom kompleksową i profesjonalną opiekę dentystyczną. Wszystko to zaś w komfortowej i przyjaznej atmosferze oraz pięknych wnętrzach.

MEDICOVER STOMATOLOGIA KRAKÓW – CO NAS WYRÓŻNIA?

W Medicover Stomatologia do leczenia zębów podchodzimy holistycznie. Oznacza to, że łączymy pracę specjalistów w wielu dziedzinach, by w sposób kompleksowy dbać o uśmiechy naszych pacjentów. Co więcej, przywiązujemy ogromną wagę do tego, by leczeni w naszym centrum czuli się swobodnie i bezpiecznie. Chcemy, by dbanie o zęby było codziennym rytuałem, zaś regularne wizyty u dentysty nie kojarzyły się z czymś nieprzyjemnym.

Poczucie komfortu wzmacnia otoczenie. Wnętrza naszego krakowskiego centrum nie przypominają tradycyjnego gabinetu stomatologicznego. Swoim klimatem nawiązują bardziej do stylistyki przytulnych kawiarni. W naszej poczekalni pacjenci mogą się zrelaksować, pijąc aromatyczna kawę lub herbatę, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. W pomieszczeniach unosi się subtelny, przyjemny zapach, a z głośników słychać kojącą muzykę. Dysponujemy również dedykowanym photo roomem – pomieszczeniem, w którym wykonujemy zdjęcia pacjentom m.in. po to, by mogli się przekonać o efektowności rezultatów leczenia (efekt przed-po).

NOWOCZESNA STOMATOLOGIA W KRAKOWIE

Centrum zlokalizowane przy ul. Gen. Bora - Komorowskiego 25b to 6 gabinetów stomatologicznych - wszystkich wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia. Do dyspozycji naszych pacjentów jest również pracownia RTG, w której można wykonać profesjonalną diagnostykę radiologiczną, a także tomografię komputerową. Mamy również specjalny pokój wybudzeń, w którym regenerują się pacjenci leczeni w narkozie.

Leczymy nowocześnie – nasi specjaliści stosują najbardziej zaawansowane techniki stomatologiczne. Dzięki temu w naszym centrum możemy odmieniać uśmiechy pacjentów w sposób nie tylko skuteczny, ale również sprawny. A także, co jest równie ważne, leczenie wieńczyć spektakularnym efektem estetycznym.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Kompleksowa opieka z zakresu wielu dziedzin stomatologii to dla nas podstawa. To dlatego w naszym centrum przyjmują lekarze różnych specjalności – wszystkich najbardziej poszukiwanych przez pacjentów. Nasz zespół do każdej osoby leczonej podchodzi w sposób indywidualny, dbając o to, by pacjent czuł się świadomy tego po co i w jaki sposób będą wykonywane kolejne procedury czy zabiegi. Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

W sposób profesjonalny wybielamy zęby – nakładkowo i gabinetowo, z użyciem nowoczesnej lampy Beyond. Do diagnostyki oraz opracowywania planów leczenia wykorzystujemy skaner 3D, który pozwala na pobieranie tzw. cyfrowych wycisków (przy leczeniu ortodontycznym i protetycznym). Dodatkowo, dzięki technologii wewnątrzustnego skanowania uśmiechu, pacjent może obejrzeć swoje zęby w trójwymiarze, na ekranie monitora.

W krakowskim centrum stomatologicznym leczymy zęby bezboleśnie. Zapewniamy komfort pacjentom m.in. używając do tego specjalnego znieczulenia komputerowego. Skuteczność leczenia kanałowego gwarantuje zaś wykorzystanie przez naszych specjalistów mikroskopu endodontycznego w trakcie zabiegów. Nasi ortodonci stosują najnowocześniejsze metody leczenia – z przezroczystymi nakładkami Invisalign na czele.

DENTYSTA KRAKÓW – STOMATOLOGIA PRĄDNIK CZERWONY

Centrum Medicover Stomatologia Kraków Bora Komorowskiego zlokalizowane jest w sercu dzielnicy Prądnik Czerwony, w budynku biurowym Quattro. Dogodny dojazd mają do niego mieszkańcy Krakowa i okolic. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – przed budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dostępne dla naszych pacjentów. Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy jest dostępnych kilka linii autobusowych (przystanek Rondo Barei lub Bora-Komorowskiego).

Z usług stomatologicznych w Krakowie mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Krakowie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego

map
Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego
Al. Gen. Bora - Komorowskiego 25b 31-476 Kraków
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00