Dentysta
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Wykonuje zabiegi m.in. z zakresu usuwania próchnicy, zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Pedodonta
Stomatologia Medicover Gdańsk

Chirurg stomatolog, Dentysta, Endodonta, Implantolog, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej i implantoprotetyki. Zajmuje się odbudową estetyczną uzębienia, a także leczy zaburzenia zwarcia, bruksizm i patologiczne starcie zębów. Wykonuje również różnego rodzaju zabiegi stomatologiczne, m.in. z zakresu chirurgii stomatologicznej i endodoncji (leczenie kanałowe).

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Gdańsk Sosnowa

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wykonuje m.in. zabiegi polegające na usuwaniu próchnicy, leczeniu ubytków i zakładaniu wypełnień.

Lek. dent. Gabriela Tran Dinh do swoich zainteresowań zawodowych zalicza także protetykę stomatologiczną, ze szczególnym uwzględnieniem technologii cyfrowej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Gdańsk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w gdańskich prywatnych gabinetach stomatologicznych oraz prowadząc prywatną praktykę lekarską.

Specjalizuję się w endodoncji, wykorzystując w procesie leczenia metodę mikroskopową, co pozwala na jeszcze dokładniejsze i bardziej precyzyjne opracowanie kanałów zębowych.

Realizuję także konsultacje stomatologiczne w zakresie profilaktyki, a także stomatologii zachowawczej.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Gdańsk