Chirurgia dziecięca

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Pacjenci operowani w Klinice Zdrowia Dziecka, poza opieką chirurga dziecięcego, pozostają pod stałym nadzorem wysoko wykwalifikowanego zespołu pediatrycznego. Jest to unikatowe rozwiązanie w prywatnym systemie opieki zdrowotnej w Polsce.

Wyróżnia nas również podejście do znieczulenia dzieci przed zabiegiem. Dziecko zasypia i wybudza się w obecności rodzica. Podczas przygotowania do zabiegu rodzice naszych małych pacjentów przebywają cały czas ze swoim dzieckiem. Jedynie na czas samej operacji na sali operacyjnej zostawiają dziecko z personelem medycznym. Rodzic wraca do swojej pociechy zaraz po zabiegu i uczestniczy w procesie wybudzenia dziecka. Wszystko po to aby minimalizować stres dziecka związany z zabiegiem.

W ramach chirurgii dziecięcej wykonujemy m.in zabiegi dermatologiczne, operacje przepuklin, operacje pęcherzyka żółciowego i wyrostka robaczkowego. Umożliwiamy także obserwacje po urazach oraz diagnostykę dolegliwości bólowych brzucha, czy układu kostno-stawowego.

W ramach Oddziału Pomocy Doraźnej wszystkim rodzicom dajemy możliwość konsultacji chirurga dziecięcego także w nagłych przypadkach.

Dyżur chirurga dziecięcego odbywa się: 
pn. – pt. 16.00-22.00
sob. – niedz. 10.00-22.00.

Zespół lekarzy operatorów Kliniki Pediatrii i Chirurgii Dziecięcej:

Dr Andrzej Kowal – chirurg dziecięcy
Dr Stanisław Warchoł – urolog dziecięcy