Chirurgia dziecięca

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Na Oddziale Pediatrii i Chirurgii Dziecięcej Szpitala Medicover przykładamy dużą wagę do odpowiedniej opieki nad małymi Pacjentami. Dlatego każdym z nich zajmuje się nie tylko chirurg dziecięcy, ale również zespół wysoko wykwalifikowanych pediatrów. Ta kompleksowa, stała opieka wyróżnia nas w całym systemie prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce.

Wyjątkowe jest również nasze podejście do znieczulenia dzieci przed zabiegiem. Dziecko zasypia i wybudza się w obecności rodzica. Podczas przygotowania do zabiegu rodzice naszych małych Pacjentów przebywają cały czas ze swoją pociechą. Jedynie na czas operacji zostawiają dziecko z personelem medycznym. Rodzic wraca do dziecka zaraz po zabiegu i uczestniczy w procesie jego wybudzenia. Wszystko po to, aby zminimalizować stres dziecka związany z zabiegiem.

Chirurgia dziecięca w Szpitalu Medicover to m.in. zabiegi dermatologiczne, operacje przepuklin, pęcherzyka żółciowego i wyrostka robaczkowego. Umożliwiamy także obserwacje po urazach oraz diagnostykę dolegliwości bólowych brzucha czy układu kostno-stawowego.

Chirurg dziecięcy udziela również konsultacji w ramach Oddziału Pomocy Doraźnej.
W nagłych przypadkach rodzice mogą zgłosić się na jego dyżur:
pn.-pt. 16.00-22.00
sob.-niedz. 10.00-22.00

Zespół lekarzy operatorów Kliniki Pediatrii i Chirurgii Dziecięcej:

  • dr Andrzej Kowal – chirurg dziecięcy
  • dr Stanisław Warchoł – urolog dziecięcy