Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Rytuał Uśmiechu zawitał na Bemowo! W centrum stomatologicznym przy ulicy Lazurowej oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne, które charakteryzuje się wyjątkowym komfortem i skutecznością. To pierwsza klinika pod szyldem Medicover w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Centrum ma niesamowicie rodzinny charakter - w tym miejscu o piękne uśmiechy zadbać mogą zarówno rodzice, jak i dzieci. Dla maluchów zorganizowaliśmy specjalną strefę KIDS, dzięki której najmłodsi czują się u nas wyjątkowo swobodnie. Od teraz wizyta u dentysty to również świetna zabawa! Jeśli zaś chodzi o dorosłych, to Medicover Stomatologia Lazurowa również ma wiele do zaoferowania. Spełniamy marzenia o metamorfozie uśmiechu i bezboleśnie leczymy zęby. Zachęcamy do odwiedzin!

RYTUAŁ UŚMIECHU NA LAZUROWEJ – CZYM JEST?

Rytuał Uśmiechu to autorski koncept Medicover Stomatologia, który został stworzony po to, by podnieść standardy leczenia i obsługi pacjentów z problemami natury dentystycznej. To połączenie holistycznego dbania o zęby z pielęgnowaniem codziennych rytuałów. W centrum stomatologicznym Medicover Lazurowa każdy pacjent zawsze czuje się komfortowo i swobodnie, a co najważniejsze, ma pewność, że opuści gabinet dentystyczny ze zdrowym i pięknym uśmiechem. Leczymy zęby i dokonujemy efektownych metamorfoz – wszystko po to, by nasi pacjenci uśmiechali się częściej i szerzej - bez skrępowania!

CENTRUM STOMATOLOGICZNE GODNE POLECENIA

Medicover Stomatologia Lazurowa w Warszawie to nowoczesne centrum, w którym do dyspozycji pacjentów jest 8 gabinetów dentystycznych. Każdy z nich wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sprzęt i narzędzia, które pozwalają naszym specjalistom leczyć zęby i odmieniać uśmiechy w sposób nie tylko skuteczny, ale i bezbolesny. Lekarze w centrum przy ulicy Lazurowej to eksperci w swoich dziedzinach. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje i szkolą się w kierunku najnowocześniejszych metod leczenia oferowanych przez współczesną stomatologię.

W bemowskim centrum stomatologicznym Medicover można skorzystać nie tylko z kompleksowej opieki dentystycznej, ale też na miejscu wykonać potrzebną diagnostykę (RTG zębów i tomografię komputerową). Oferujemy również zabiegi profilaktyczne oraz wykonujemy procedury z zakresu medycyny estetycznej.

PEŁEN ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Medicover Stomatologia stawia na holistyczną opiekę dentystyczną. Co to oznacza? Nasi specjaliści i pracownicy skupiają się na tym, by pacjent na każdym etapie kontaktu z centrum czuł się swobodnie i bezpiecznie, a także miał poczucie, że wie, jakich zabiegów potrzebuje i jak będą one wyglądały. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii, takich jak:

W pracy nasi lekarze korzystają z najnowocześniejszych sprzętów – leczą zęby kanałowo przy użyciu mikroskopu endodontycznego. Wybielają zęby nakładkowo lub wykorzystując do tego skuteczną lampę Beyond. Do diagnostyki oraz wizualizacji efektów leczenia używają skanera wewnątrzustnego, który pokazuje cały uśmiech w formie obrazu 3D widocznego na ekranie. Nasi ortodonci proponują pacjentom szeroki zakres metod korekcji zgryzu, w tym również leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign. Ciągle się rozwijamy, by dostarczać jak najlepszą jakość usług.

DENTYSTA NA BEMOWIE – NOWOCZESNA STOMATOLOGIA DLA KAŻDEGO

Centrum Medicover Stomatologia Warszawa Lazurowa 71A zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Bemowo, w CH City Park. Z uwagi na bliskość popularnych tras i ulic łatwo mogą do nas dotrzeć mieszkańcy nawet oddalonych od ul. Lazurowej rejonów Warszawy. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – przy centrum znajduje się parking dostępny dla naszych pacjentów. Osoby poruszające się komunikacją miejską również mogą do nas wygodnie dojechać autobusem (przystanek Batalionów Chłopskich).

Nasze centrum to skuteczna opieka stomatologiczna w komfortowej atmosferze. W czasie oczekiwania na wizytę zapraszamy do skorzystania z naszych wygodnych kanap i foteli znajdujących się w klimatycznej poczekalni. Zachęcamy też do relaksu przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Wnętrza naszych centrów nie przypominają klasycznych gabinetów stomatologicznych. Bliżej im do kawiarni. To między innymi w ten sposób Medicover Stomatologia Lazurowa 71A wyznacza nowy standard polskiej stomatologii.

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń na infolinię Medicover 500 900 603 lub bezpośrednio na recepcję do kliniki przy ul. Lazurowej: 696-160-778 lub 660-646-756.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

map
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa
Lazurowa 71 A 01-314 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00