Stomatologia Medicover Warszawa Karlińskiego

Opieka stomatologiczna i wiele więcej – teraz jeszcze bliżej Ciebie! Rytuał Uśmiechu po raz kolejny zawita na warszawskiej Woli. W Medicover Stomatologia kompleksowo leczymy zęby i dokonujemy efektownych metamorfoz. Zapraszamy całe rodziny!

ZMIENIAMY WIZYTĘ U STOMATOLOGA W RYTUAŁ UŚMIECHU

Jako Medicover Stomatologia opracowaliśmy autorski koncept „Rytuału Uśmiechu”, którego celem jest zmiana postrzegania wizyty u dentysty. Regularne spotkania ze stomatologiem nie muszą kojarzyć się z przykrym obowiązkiem! Bardzo mocno w to wierzymy, dlatego nasz zespół w centrum przy ul. Karlińskiego 2 robi wszystko, by każdy pacjent czuł się w trakcie leczenia swobodnie, bezpiecznie i komfortowo.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

Dbamy o doświadczenia pacjentów już od momentu wejścia do centrum. Wnętrze naszej lokalizacji nie przypomina wyglądem klasycznego gabinetu stomatologicznego. Klimatem zdecydowanie bliżej tutaj do przytulnych powierzchni kawiarnianych. Pacjent oczekujący na wizytę może usiąść na wygodnej kanapie lub fotelu, poczytać książkę, napić się aromatycznej kawy lub herbaty. W tle słyszy zaś kojącą muzykę i wyczuwa subtelny, przyjemny zapach. A to dopiero poczekalnia…

NOWOCZESNA STOMATOLOGIA NA WOLI

Kompleksowa opieka stomatologiczna to nasza domena i duża część konceptu Rytuału Uśmiechu. Co to oznacza? Nasi specjaliści podchodzą do leczenia w sposób holistyczny. Współpracują ze sobą, by zaoferować najlepszą możliwą pomoc i rozwiązania, które nie tylko likwidują problemy zdrowotne z zębami, ale też odmieniają estetykę uśmiechu. Stosujemy najnowsze metody, posługujemy się najnowocześniejszymi sprzętami i narzędziami – zarówno w pracy stomatologicznej, jak i w diagnostyce. Duży nacisk kładziemy na komfort pacjenta, dlatego leczenie zawsze może się odbywać z użyciem odpowiednio dopasowanych metod znieczulenia.

Centrum stomatologiczne przy ul. Karlińskiego 2 w Warszawie to 8 gabinetów dentystycznych - wszystkich wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Do dyspozycji pacjentów jest również pracownia RTG, gdzie można skorzystać z pełnej diagnostyki (badań RTG i tomografii komputerowej). W centrum przyjmują specjaliści z zakresu najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii, w tym m.in. implantologii, protetyki i ortodoncji. Oferujemy również opiekę dentystyczną dla dzieci – a dodatkowo stworzyliśmy dla maluchów specjalną Strefę Kids, dzięki której wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się jeszcze przyjemniejsza.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W Medicover Stomatologia każdy może liczyć zarówno na standardową opiekę dentystyczną i profilaktyczną, jak również na efektowną metamorfozę. Pracują u nas lekarze i eksperci różnych specjalności, a ich działanie opiera się na dopasowanym do potrzeb każdego pacjenta planie leczenia.

Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

Leczenie kanałowe przeprowadzamy pod mikroskopem, aby zwiększyć precyzję i dokładność. Wybielamy zęby m.in. z użyciem nowoczesnej lampy Beyond. W diagnostyce, a także w ramach wsparcia w procesie ortodontycznym i protetycznym, korzystamy ze skanera wewnątrzustnego. Jest to urządzenie, które pozwala zobaczyć uśmiech w trójwymiarze, na ekranie komputera. Nowocześnie leczymy również wady zgryzu – oferujemy m.in. niewidoczne nakładki ortodontyczne Invisalign. Bezbolesność zabiegów zapewniamy dzięki znieczuleniu – np. sedacji, czyli użyciu gazu rozweselającego.

WARSZAWA WOLA – DENTYSTA I LECZENIE ZĘBÓW

Centrum Medicover Stomatologia Warszawa Karlińskiego zlokalizowane jest na stołecznej Woli. W okolicy jest dużo osiedli mieszkaniowych, a także centrum handlowe Fort Wola, klub muzyczny Progresja i Park Powstańców Warszawy. Najbliższe większe ulice, mogące stanowić punkt orientacyjny, to – od północy – ulica Wolska, zaś od południa – ulica Jana Kazimierza.

Zapraszamy osoby zmotoryzowane – przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy dostępnych jest kilka linii autobusowych oraz tramwajowych (przystanki Fort Wola i Jana Kazimierza).

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Karlińskiego

map
Stomatologia Medicover Warszawa Karlińskiego
Kacpra Karlińskiego 2 01-262 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00