Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Fabryka Norblina to miejsce, w którym wyjątkowy design spotyka się ze szczególną troską o pacjenta. Wszystko dzięki Medicover Stomatologia! Oferujemy kompleksową opiekę dentystyczną w komfortowej atmosferze. Wizyta w naszym centrum kojarzy się pacjentom wyłącznie dobrze - warto się o tym przekonać osobiście.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

NOWOCZESNA STOMATOLOGIA W ELEGANCKIM WYDANIU

W Medicover Stomatologia walczymy ze stereotypem wizyty u dentysty jako nieprzyjemnego obowiązku. Naszym celem jest to, by pacjenci traktowali dbanie o uśmiech jako część codziennych rytuałów. Gabinet stomatologiczny to miejsce, w którym nasi specjaliści niejednokrotnie odmieniali życie osób leczonych – to dobry powód by wiązać z nim dobre wspomnienia.

Nasz cel „odczarowania” wizerunku stomatologii wspiera koncept Rytuału Uśmiechu. Opiera się on na holistycznym podejściu do leczenia dentystycznego i połączeniu go z tworzeniem niezwykle swobodnej atmosfery podczas wizyty w centrum. Zęby leczymy kompleksowo – oznacza to, że pracują u nas specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu realizowane konsultacje i zabiegi są w pełni satysfakcjonujące dla pacjenta.

Co więcej, nasze centrum w Fabryce Norblina nie przypomina wyglądem tradycyjnego gabinetu dentystycznego. Nasza recepcja i poczekalnia przywołują na myśl bardziej wnętrze kawiarniane. Sprawia to, że pacjenci czują się u nas swobodniej, a poziom niepokoju przed zabiegiem zostaje zniwelowany. W Medicover Stomatologia przy ulicy Żelaznej stworzyliśmy także specjalny photo room, w którym wykonujemy zdjęcia naszym pacjentom, aby mogli śledzić postępy swojego leczenia.

DENTYSTA WARSZAWA WOLA - KOMPLEKSOWO I SKUTECZNIE

Medicover Stomatologia Fabryka Norblina to aż 11 gabinetów dentystycznych zlokalizowanych na powierzchni 617m². Każdy z nich wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sprzęt i narzędzia, które pozwalają naszym specjalistom leczyć zęby i odmieniać uśmiechy w sposób nie tylko skuteczny, ale i bezbolesny. Do dyspozycji naszych pacjentów są m.in. gabinety dedykowane protetyce, ortodoncji, endodoncji, a nawet fizjoterapii stomatologicznej i medycynie estetycznej. Mamy także specjalny pokój wybudzeń, w którym odpoczywają pacjenci leczeni w narkozie. Wszystko po to, by móc jak najlepiej opiekować się leczonymi.

W centrum na warszawskiej Woli jest też w pełni profesjonalna pracownia RTG, w której pacjenci mogą wykonać zdjęcia rentgenowskie zębów, a także tomografię komputerową. Posiadamy również skaner wewnątrzustny, dzięki któremu możemy tworzyć trójwymiarowy obraz uzębienia i nowoczesne „cyfrowe wyciski”.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W centrum przy ulicy Żelaznej 51 w Warszawie pracują specjaliści z zakresu wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Każdy pacjent może u nas liczyć na kompleksową opiekę dentystyczną realizowaną w oparciu o indywidualny plan leczenia. Metody terapii i konkretne zabiegi dobierane są w ten sposób, by optymalnie odpowiadać na potrzeby pacjenta i jego oczekiwania. Realizujemy procedury z zakresu wielu specjalności, takich jak:

Nasi specjaliści wykonują zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i sprzętów. Leczymy wady zgryzu niewidocznymi nakładkami ortodontycznymi Invisalign. Wybielamy zęby nakładkowo i z użyciem profesjonalnej lampy Beyond. Nasi endodonci leczą kanałowo korzystając z mikroskopu i endometru. Zapewniamy bezbolesne zabiegi m.in. dzięki znieczuleniu komputerowemu WAND. Higienizacja stomatologiczna jest u nas wyjątkowo delikatna również dlatego, że wykorzystujemy do jej wykonywania specjalny ultradźwiękowy skaler. W Medicover Stomatologia Warszawa Fabryka Norblina pacjent zawsze może liczyć na najlepszy standard obsługi.

STOMATOLOGIA W FABRYCE NORBLINA - DLA KAŻDEGO

Centrum Medicover Stomatologia w Fabryce Norblina zlokalizowane jest w budynku Plater. Dogodny dojazd na ulicę Żelazną 51 mają osoby mieszkające w różnych częściach Warszawy i okolicach. Wszystko dzięki doskonałym połączeniom komunikacyjnym. Do centrum można dojechać komunikacją miejską – metrem (stacja Rondo ONZ lub Rondo Daszyńskiego), autobusem i tramwajem (przystanek Norblin). Do dyspozycji pacjentów jest również parking, zapraszamy więc także osoby zmotoryzowane.

W naszej poczekalni można odpocząć przed wizytą, siedząc w wygodnym fotelu lub na kanapie i popijając aromatyczną kawę lub herbatę. W centrum unosi się subtelny, przyjemny zapach i słychać kojącą jazzową muzykę.

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

map
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina
Żelazna 51 00-841 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00