Stomatologia Medicover Warszawa Elektrownia Powiśle

Kompleksowa opieka stomatologiczna i Centrum Metamorfoz w sercu Warszawy! Medicover Stomatologia Elektrownia Powiśle to usługi dla całej rodziny, a wszystko to w pięknych wnętrzach i wyjątkowo komfortowej atmosferze. Zadbamy o Ciebie i Twój Uśmiech!

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

CENTRUM METAMORFOZ UŚMIECHU W WARSZAWIE

Lokalizacja Medicover Stomatologia w Elektrowni Powiśle to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Na powierzchni 676 m² znajduje się aż 11 gabinetów stomatologicznych, wyposażonych w najnowocześniejsze sprzęty i technologie. Wyjątkowi są również specjaliści, którzy leczą tutaj zęby. To doświadczeni pasjonaci, będący ekspertami w zakresie najczęściej poszukiwanych dziedzin stomatologii.

Miejsce wyróżnia wyjątkowo kompleksowe podejście do leczenia. Stawiamy na rozwiązania maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. Przywiązujemy wagę nie tylko do zdrowia, ale i do estetycznego efektu leczenia dentystycznego. To dlatego w centrum Medicover Stomatologia w Elektrowni Powiśle oferujemy pomoc w przejściu metamorfozy uśmiechu. Nasi specjaliści mają skuteczne sposoby na poprawę wyglądu zębów, na uzupełnienie braków zębowych, a nawet na bezzębie. Warto umówić się na wizytę i zapytać o możliwości.

Poznajcie historię Pani Grażyny i Pana Mirosława, którzy pod okiem lek. dent. Błażeja Derdy oraz lek. dent. Piotra Gutowskiego przeszli metamorfozę swojego uśmiechu.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Centrum stomatologiczne Medicover przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 43B zapewnia profesjonalną opiekę i leczenie interdyscyplinarne. Naszą domeną są nowoczesne metody poprawy zdrowia i estetyki uśmiechu. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii, takich jak:

Dzięki pracowni RTG, na miejscu można wykonać pełną diagnostykę. Prześwietlenia zębów, pantomogram, tomografia komputerowa czy badanie uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego sprawiają, że leczenie stomatologiczne jest sprawniejsze i dokładniejsze. W centrum stworzono również gabinet fizjoterapii stomatologicznej, a także specjalne miejsce dedykowane wypoczynkowi po zabiegu, z którego korzystają np. pacjenci wybudzający się z narkozy. Leczenie zębów jest tu bezbolesne także dzięki znieczuleniu podtlenkiem azotu (sedacja).

W Medicover Stomatologia w Elektrowni Powiśle profesjonalnie wybielamy zęby – gabinetowo i nakładkowo. Leczenie kanałowe wykonujemy zaś pod mikroskopem, aby zapewnić jak największą precyzję zabiegu i zmniejszenie ryzyka powikłań do minimum.

RYTUAŁ UŚMIECHU W ELEKTROWNI POWIŚLE

Medicover Stomatologia proponuje nowoczesne i nieszablonowe podejście do realizowania usług stomatologicznych. Naszym celem jest odmiana wizyty u dentysty w Rytuał Uśmiechu. Na czym to polega? Przede wszystkim na kompleksowości leczenia. Częścią konceptu Rytuału Uśmiechu jest jednak również niestandardowe podejście do szczegółów, na które większość gabinetów stomatologicznych nie zwraca uwagi. Chodzi np. o wystrój wnętrz i klimat – w Medicover Stomatologia Elektrownia Powiśle swoim wyglądem przywodzą one na myśl bardziej kawiarnię niż klasyczną placówkę medyczną.

Czekając na wizytę pacjenci mogą się napić aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. To wszystko sprawia, że leczeni czują się bardziej komfortowo i swobodnie. Do dyspozycji pacjentów jest też specjalny photo room, czyli pomieszczenie, w którym wykonujemy zdjęcia pacjentom m.in. po to, by mogli się przekonać o efektowności rezultatów leczenia (efekt przed-po).

LECZENIE ZĘBÓW NA POWIŚLU - MEDICOVER STOMATOLOGIA

Centrum Medicover Stomatologia zlokalizowane jest w centrum stolicy, na warszawskim Powiślu, w nowym centrum handlowo-usługowym Elektrownia Powiśle. Łatwo można do nas dotrzeć nawet z najdalszych zakątków Warszawy i okolic.

Zapraszamy osoby zmotoryzowane – w podziemiach budynku znajduje się parking dostępny dla naszych pacjentów (wjazd od ul. Leszczyńskiej). Osoby poruszające się komunikacją miejską również mogą do nas wygodnie dojechać – metrem (stacja Centrum Nauki Kopernik) lub autobusem (przystanek Metro Centrum Nauki Kopernik / Zajęcza). Wejście do centrum stomatologicznego jest zlokalizowane od strony ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Elektrownia Powiśle

map
Stomatologia Medicover Warszawa Elektrownia Powiśle
Wybrzeże Kościuszkowskie 43 B 00-347 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00