Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Spełnienie marzenia o pięknym uśmiechu – teraz jeszcze bliżej Ciebie! Mieszkańców warszawskiej Woli i Śródmieścia zapraszamy do centrum przy ulicy Dzikiej 19-23. Na każdego czeka kompleksowa opieka stomatologiczna i grono wykwalifikowanych specjalistów. Co więcej, można się spodziewać leczenia w wyjątkowo komfortowej atmosferze.

DENTYSTA WARSZAWA MURANÓW - NOWOCZESNA STOMATOLOGIA W PIĘKNYCH WNĘTRZACH

W Medicover Stomatologia wiemy, jak ważne jest samopoczucie każdego pacjenta. To dlatego już od momentu wejścia do centrum zwracamy uwagę na to, by osoba, która nam zaufała, czuła się dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Nasza lokalizacja nie przypomina tradycyjnego gabinetu stomatologicznego. Zdecydowanie bliżej jej wystrojem do wnętrza klimatycznej i przytulnej kawiarni. Stonowane kolory, subtelny zapach i cicha muzyka – wszystko to zachęca do relaksu i odprężenia przed wizytą. Do tego wygodne kanapy i możliwość napicia się kawy lub herbaty w oczekiwaniu na umówioną godzinę. W naszym centrum każdy pacjent czuje się wyjątkowo!

LECZENIE ZĘBÓW W MEDICOVER STOMATOLOGIA DZIKA – DLACZEGO WARTO?

Powierzenie w nasze ręce własnego zdrowia traktujemy bardzo poważnie. Nasi specjaliści opracowują indywidualnie dobrane plany leczenia, konsultując je między sobą oraz oczywiście z pacjentem. Wszystko w oparciu o dokładną analizę możliwości, potrzeb i oczekiwań osoby leczonej.

Naszym celem jest odmiana zwykłej wizyty u dentysty w Rytuał Uśmiechu. Wiemy, że każdy uśmiech jest inny i wierzymy, że każdy może być piękny!

Pomagamy zmieniać życia naszych pacjentów, dokonując metamorfoz w wyglądzie ich zębów. Uzupełniamy braki zębowe nowoczesnymi metodami i technikami, w tym m.in. za pomocą implantów, protez i mostów. Leczymy choroby jamy ustnej – mamy swoje sposoby chociażby na paradontozę.

Pacjenci, którzy chcieliby wyprostować swoje zęby, również mogą na nas liczyć. Zapewniamy kompleksowe leczenie ortodontyczne, a metodę korekcji nasi specjaliści dobierają indywidualnie, w porozumieniu z pacjentem. Do dyspozycji leczonych do wykorzystania są m.in. aparaty stałe i przezroczyste nakładki Invisalign.

Wybielamy zęby nakładkowo i z użyciem profesjonalnej lampy Beyond. Nasi endodonci leczą kanałowo korzystając z mikroskopu i endometru. Zapewniamy bezbolesne zabiegi m.in. dzięki znieczuleniu komputerowemu WAND i sedacji (znieczulenie gazem rozweselającym). Higienizacja stomatologiczna jest u nas wyjątkowo delikatna również dlatego, że wykorzystujemy do jej wykonywania specjalny ultradźwiękowy skaler. W Medicover Stomatologia Warszawa Dzika pacjent zawsze może liczyć na najlepszy standard obsługi.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Centrum zlokalizowane przy ul. Dzikiej 19-23 to 9 gabinetów dentystycznych - wszystkich wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. W gabinetach pracują eksperci z zakresu wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Pacjent może liczyć na kompleksową opiekę specjalistów na każdym etapie leczenia. Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

Do dyspozycji osób, które leczą się w naszym centrum, jest także specjalny photo room, w którym wykonujemy zdjęcia naszym pacjentom, aby mogli śledzić postępy swojego leczenia. Co ważne, pacjenci mogą też na miejscu skorzystać z pełnej diagnostyki – badań RTG i tomografii komputerowej. Sprawia to, że leczenie stomatologiczne przebiega nie tylko sprawniej, ale też skuteczniej.

DENTYSTA W CENTRUM WARSZAWY – SKUTECZNE LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Centrum stomatologiczne Medicover zlokalizowane jest przy ulicy Dzikiej 19-23, tuż przy skrzyżowaniu Dzikiej i alei Jana Pawła II. Najbliższe punkty orientacyjne to: od strony północnej - rondo Zgrupowania AK „Radosław”, zaś od południa - ulica Stawki. Do centrum wygodnie można dojechać komunikacją miejską – autobusem lub tramwajem (przystanek Rondo „Radosława”).

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

map
Stomatologia Medicover Warszawa Dzika
Dzika 19-23 00-172 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00