Urolog Łódź

Wizyta u lekarza urologa w Łodzi może zostać zarezerwowana przez Internet, dzięki portalowi Medicover. Urolodzy przyjmują w placówce przy al. Piłsudskiego, a gdy poszukujemy lekarza o specjalizacji urolog dziecięcy, wizytę umówić można w placówce przy ul. Pomorskiej.

Urologia to specjalizacja w medycynie, która zajmuje się chorobami układu moczowo- płciowego. Należy pamiętać, że urolog błędnie postrzegany jest jako lekarz, który specjalizuje się w leczeniu męskich dolegliwości. Na konsultację urologiczną mogą zgłaszać się także kobiety.

Najczęściej do urologa trafiają pacjenci, którzy zaobserwowali:

  • problemy z zewnętrznymi narządami płciowymi (panowie),
  • problemy z układem moczowym (zaburzenia pracy pęcherza, stany zapalne),
  • krwiomocz,
  • choroby nowotworowe prostaty, nerek, pęcherza moczowego czy jąder.

Z konsultacji urologicznej skorzystać mogą kobiety oraz mężczyźni, którzy cierpią na problemy z układem moczowym lub płciowym. Ci, którzy posiadają jeden z pakietów zdrowotnych w Medicover, ale także osoby poszukujące pomocy sprawdzonego specjalisty bez takiego pakietu. Wówczas koszt wizyty wynosi 135 zł.

Wybór urologa przyjmującego w placówce Medicover w Łodzi jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać lekarza, a następnie zarezerwować wizytę przez Internet, wybierając odpowiednią datę oraz godzinę. Decyzja o wyborze lekarza opierać się może na poleceniach osób znajomych lub opiniach, które dostępne są na indywidualnych profilach każdego z lekarzy. Obecnie, w serwisie Medicover, urolodzy z Łodzi posiadają prawie 100 opinii wystawionych przez pacjentów.

Dariusz Olejniczak

89 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Chirurg, Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy
angielski
Centrum Medicover - Pomorska Łódź
Paweł Wędzikowski

Urolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Urolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź
Janusz Nowak

Urolog
angielski, rosyjski
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź