Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Lublin

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację zawodową zrealizowałam w zakresie pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, na Oddziale Dziecięcym z Izbą Przyjęć w Lublinie oraz specjalistycznych gabinetach medycznych, w których przyjmuję pacjentów w trybie ambulatoryjnym.

Na wizytę umówić mogą się również pacjenci obcojęzyczni, posługujący się j. rosyjskim lub angielskim. W sposób szczególny interesuję się zagadnieniami związanymi z alergologią i neurologią dziecięcą.

Rozwiń

Lekarz chorób zakaźnych, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Lublin

Jestem doktorem nauk medycznych. Studia ukończyłam na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Jestem specjalistką w zakresie pediatrii oraz chorób zakaźnych.

Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym, które zdobyłam pracując w Oddziale Chorób Zakaźnych Dziecięcych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu w Lublinie, Poradni Dziecięcej Chorób Zakaźnych, a także w Poradni Konsultacyjnej do spraw szczepień.

Interesuję się zagadnieniami związanymi z chorobami zakaźnymi u dzieci, medycyną podróży, chorobami odkleszczowymi oraz szczepieniami ochronnymi.

Rozwiń

Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Lublin

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Jestem specjalistą I stopnia w zakresie pediatrii.

Swoje zainteresowania naukowe rozwijałam podczas studiów doktoranckich, po ukończeniu których uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Zarządu Lubelskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Jako lekarz posiadam duże doświadczenie zawodowe, zdobywane m. in. w Klinice Patologii Noworodków Niemowląt i Kardiologii UM w Lublinie oraz prywatnych gabinetach medycznych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: pediatra dzieci zdrowe Lublin