Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną o specjalizacji lekarz dentysta. Zajmuję się protetyką, implantoprotetyką, implantami oraz chirurgią.

Swoje doświadczenie zawodowe regularnie poszerzam poprzez udział w wielu kursach, szkoleniach.

Jest możliwość odbycia wizyty w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny z najwyższą średnią ocen na roku. Realizuję procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej. W ramach tej specjalizacji wykonuję zabiegi ekstrakcji zębów w tym zębów zatrzymanych i plastykę połączenia ustno-zatokowego. Zajmuję się także leczeniem ropni i odsłanianiem zębów zatrzymanych.

Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej SPSK nr 1 w Szczecinie.

Jestem współautorem dwóch publikacji naukowych. Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Lekarz stomatolog realizujący procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu wymienionych specjalności, w tym m.in. zakładaniem implantów zębowych i procedurami protetyki na implantach. Lek. dent. Paweł Kozak realizuje też różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne związane np. z usuwaniem zębów.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Implantolog Szczecin