Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Specjalista w dziedzinie implantologii oraz protetyki stomatologicznej. Zajmuje się kompleksową odbudową uzębienia różnymi metodami. Wykonuje m.in. zabiegi takie jak: wszczepianie implantów zębowych, augmentacje, podniesienie dna zatoki szczękowej czy poszerzenie strefy dziąsła związanego.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Zajmuję się:

  • estetycznym wydłużaniem koron zębów,
  • leczeniem chorób przyzębia - niechirurgicznym i chirurgicznym,
  • mikrochirurgią endodontyczną,
  • chirurgicznym usuwaniem zębów z wykorzystaniem czynników wzrostu,
  • chirurgicznym usuwaniem zmian patologicznych w jamie ustnej.
Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Puławska

Specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów w zakresie wymienionych specjalizacji. Są to m.in.: procedury All-On-4, rekonstrukcje pełnołukowe, implantacje natychmiastowe, regeneracje kości, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej, a także ekstrakcje zębów zatrzymanych.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Specjalistka w zakresie protetyki stomatologicznej. Wykonuje również procedury zachowawcze oraz zabiegi stomatologii estetycznej. W pracy skupia się na holistycznym i indywidualnym podejściu do leczenia każdego pacjenta.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu odbudowy protetycznej zębów. Wykonuje również procedury zaliczane do medycyny estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Lidia Sitko zalicza również leczenie bruksizmu.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Puławska

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej. Wykonuję m.in. licówki, mosty i korony. Doświadczenie zawodowe budowałem w kraju i za granicą. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające moją wiedzę medyczną. Jestem autorem kilku publikacji naukowych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskałam specjalizację z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończyłam także studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Zajmuję się leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, chirurgicznym usuwaniem zębów oraz implantologią.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus na Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii na stanowisku starszego asystenta.

Systematycznie uczestniczę w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu implantologii. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej. Zajmuje się leczeniem zachowawczym – usuwa zmiany chorobowe z zębów i zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Anna Bukowska – Czepło do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię wieku rozwojowego, estetyczną i profilaktykę stomatologiczną. Wykonuje także proste zabiegi periodontologiczne (leczenie chorób przyzębia i dziąseł).

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Dentysta
Stomatologia Medicover - Atrium

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej, dziecięcej (pedodoncja) i endodoncji. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów związanych m.in. z usuwaniem próchnicy, a także leczeniem kanałowym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Warszawa Dzika

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej. Zajmuje się również endodoncją (leczenie kanałowe) i pedodoncją (stomatologia dziecięca). Leczy zęby i zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji. Lek. dent. Paulina Reszel zajmuje się wykonywaniem procedur dotyczących m.in. usuwania próchnicy oraz zakładania estetycznych wypełnień. Do jej zainteresowań i kompetencji zawodowych zalicza się również stomatologia mikroskopowa.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Spark

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zmian próchnicowych oraz tych pochodzenia niepróchnicowego. Zakłada estetyczne wypełnienia na zębach. Wykonuje również procedury profilaktyczne, takie jak kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Usuwa zmiany próchnicowe i zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również procedury profilaktyczne, takie jak kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Atrium
Lista lekarzy dla: Dentysta Warszawa