Lek. Anna Plucik - Mrożek

map
Lek. Anna Plucik - Mrożek
O mnie

Wykształcenie medyczne uzyskałam kończąc studia na Śląskiej Akademii Medycznej im. Ludwika Waryńskiego w Katowicach. Następnie kontynuowałam naukę na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie kształciłam się na studiach podyplomowych w zakresie studium menedżerskiego.

Zawodowo zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób w obrębie specjalizacji choroby wewnętrzne, w której uzyskałam specjalizację zawodową.

Ukończyłam szkolenie dodatkowe w zakresie kwalifikacji do wysiłku fizycznego osób, u których stwierdzono choroby przewlekłe i oceną wpływu wysiłku fizycznego na zapobieganie chorobom przewlekłym. Dzięki temu posiadam kompetencje również w zakresie medycyny sportowej.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski
Doświadczenie
International Promotion Agency w Katowicach (1995 - 1997); Poradnia Rejonowa w Legionowie (1997-1998); Poradnia Rejonowa w Wieliszewie (2000 r.); Heinrich Mack Nachf  (1998 - 2002); Centrum Medyczne w Radzyminie; Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie - rezydent, starszy asystent; obecnie dyżury lekarskie na SOR Szpitala Bródnowskiego; NZOZ Sanitas w Michałowie - Reginowie ; kwalifikacja do wysiłku fizycznego osób z chorobami przewlekłymi w Klubie
Wykształcenie
Śląska Akademia Medyczna im. Ludwika Waryńskiego w Katowicach

Uniwersytet Warszawski, Wydział Zarządzania, Podyplomowe Studium Menedżerskie (1998 r.).

Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych (2009 r.).

Certyfikaty

Kwalifikacja do wysiłku fizycznego osób z chorobami przewlekłymi i ocena wpływu wysiłku fizycznego na zapobieganie chorobom przewlekłym.

Publikacje

Autorka i współautorka artykułów na temat planowania i realizacji zaplanowanej i regularnej aktywności fizycznej w prasie specjalistycznej i popularnonaukowej.

map
Centrum Medicover - Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96 00-807 Warszawa
500 900 500
Pon - Pt 7:00 - 20:00
Sob 8:00 - 14:00
Szpital Medicover
Al. Rzeczypospolitej 5 02-972 Warszawa
500 900 900