Stomatologia Medicover Wołoska

Kompleksowa opieka stomatologiczna dla całej rodziny to wizytówka placówki zlokalizowanej przy ul. Wołoskiej 22a. W naszym centrum każdy pacjent może liczyć na indywidualnie dopasowany plan leczenia, który uwzględnia nie tylko kwestie zdrowotne, ale również estetyczne. Nasi specjaliści wykonują zarówno standardowe zabiegi stomatologiczne, jak i dokonują efektownych metamorfoz uśmiechu.

STOMATOLOGIA NA MOKOTOWIE

Medicover Stomatologia Wołoska to miejsce, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Centrum zlokalizowane jest w dzielnicy Mokotów, tuż obok zabudowań biurowych i mieszkaniowych. Dzięki takiemu umiejscowieniu z usług naszych specjalistów mogą swobodnie korzystać osoby mieszkające lub pracujące w tym rejonie Warszawy. Dojazd do placówki jest bardzo wygodny. Łatwo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), zaś osoby poruszające się po mieście samochodem mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu (1,5 godziny).

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Do dyspozycji naszych pacjentów jest 6 gabinetów stomatologicznych oraz w pełni wyposażona pracownia RTG. W centrum przy ul. Wołoskiej 22a przyjmują specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii. Odpowiadamy na potrzeby pacjentów oferując im usługi, których poszukują najczęściej. To m.in.:

W placówce na warszawskim Mokotowie wykonujemy zabiegi profesjonalnego wybielania zębów metodą gabinetową, jak i nakładkową. Podstawą działania jest dla nas profilaktyka, której elementem jest kompleksowa higienizacja zębów, obejmująca skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i fluoryzację. Dysponujemy dedykowanymi gabinetami do leczenia ortodontycznego, endodontycznego, protetycznego, chirurgicznego oraz zachowawczego.

Pacjenci mogą na miejscu wykonać pełną diagnostykę – badanie RTG zębów, pantomogram, a także tomografię komputerową CBCT. Udostępniamy możliwość skanowania uśmiechu w technologii 3D – to badanie wykonywane skanerem wewnątrzustnym coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski ortodontyczne i protetyczne. Dla samego pacjenta zaś jest szansą na zobaczenie zębów na ekranie, w formie trójwymiarowego obrazu.

COMPLETE SMILE CHECK - KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE

W Medicover tworzymy nowe standardy usług stomatologicznych. Przywiązujemy dużą wagę do doświadczeń pacjenta, jego odczuć związanych z wizytą w gabinecie dentystycznym oraz tego, by oferować jak najbardziej kompleksowe usługi. Działamy holistycznie, ponieważ wiemy, że różne problemy stomatologiczne wymagają konsultacji lekarzy wielu specjalizacji.

Przykładem takiego podejścia jest nasz program diagnostyczny Complete Smile Check (CSC). To zestaw badań i konsultacji ze specjalistami, który stanowi pierwszy krok do metamorfozy uśmiechu. Dzięki niemu pacjent może sprawdzić stan zdrowia zębów i całej jamy ustnej, a w efekcie otrzymać również kompleksowy plan leczenia, uwzględniający zarówno potrzeby lecznicze, jak i estetyczne. Korzystając z CSC pacjent Medicover Stomatologia Wołoska otrzymuje również asystę dedykowanego Opiekuna, który czuwa nad komfortem osoby leczonej na każdym etapie kontaktu z centrum.

DENTYSTA DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI - STOMATOLOGIA WOŁOSKA

Do naszego centrum zapraszamy całe rodziny – nasi specjaliści zajmują się zarówno leczeniem zębów dzieci, jak i osób dorosłych. Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover. Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Warszawie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Wołoska

map
Stomatologia Medicover Wołoska
Wołoska 22a 02-675 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob9:00 - 14:00