Stomatologia Medicover Wołoska

Kompleksowa opieka stomatologiczna dla całej rodziny to wizytówka placówki zlokalizowanej przy ul. Wołoskiej 22a. W naszym centrum każdy pacjent może liczyć na indywidualnie dopasowany plan leczenia, który uwzględnia nie tylko kwestie zdrowotne, ale również estetyczne. Nasi specjaliści wykonują zarówno standardowe zabiegi stomatologiczne, jak i dokonują efektownych metamorfoz uśmiechu.

DENTYSTA WARSZAWA MOKOTÓW - NOWOCZESNA STOMATOLOGIA

Medicover Stomatologia Wołoska to miejsce, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Centrum zlokalizowane jest w dzielnicy Mokotów, tuż obok zabudowań biurowych i mieszkaniowych. Dzięki takiemu umiejscowieniu z usług naszych specjalistów mogą swobodnie korzystać osoby mieszkające lub pracujące w tym rejonie Warszawy. Dojazd do placówki jest bardzo wygodny. Łatwo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), zaś osoby poruszające się po mieście samochodem mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu (1,5 godziny).

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Do dyspozycji naszych pacjentów jest 6 gabinetów stomatologicznych oraz w pełni wyposażona pracownia RTG. W centrum przy ul. Wołoskiej 22a przyjmują specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii. Odpowiadamy na potrzeby pacjentów oferując im usługi, których poszukują najczęściej. To m.in.:

W placówce na warszawskim Mokotowie wykonujemy zabiegi profesjonalnego wybielania zębów metodą gabinetową, jak i nakładkową. Podstawą działania jest dla nas profilaktyka, której elementem jest kompleksowa higienizacja zębów, obejmująca skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i fluoryzację. Dysponujemy dedykowanymi gabinetami do leczenia ortodontycznego, endodontycznego, protetycznego, chirurgicznego oraz zachowawczego.

Pacjenci mogą na miejscu wykonać pełną diagnostykę – badanie RTG zębów, pantomogram, a także tomografię komputerową CBCT. Udostępniamy możliwość skanowania uśmiechu w technologii 3D – to badanie wykonywane skanerem wewnątrzustnym coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski ortodontyczne i protetyczne. Dla samego pacjenta zaś jest szansą na zobaczenie zębów na ekranie, w formie trójwymiarowego obrazu.

DENTYSTA DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI - STOMATOLOGIA WOŁOSKA

Do naszego centrum zapraszamy całe rodziny – nasi specjaliści zajmują się zarówno leczeniem zębów dzieci, jak i osób dorosłych. Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover. Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Warszawie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Chirurg szczękowy
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Wołoska

map
Stomatologia Medicover Wołoska
Wołoska 22a 02-675 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob9:00 - 14:00