Stomatologia Medicover Warszawa Powstańców Śląskich

Spełnione marzenie o pięknym uśmiechu? Jest bliżej niż myślisz! W centrum na warszawskim Bemowie kompleksowo leczymy zęby, a naszą domeną jest ortodoncja i protetyka. Gwarantujemy wyjątkowe podejście do stomatologii oraz opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Poznaj nasz Rytuał Uśmiechu!

DENTYSTA WARSZAWA BEMOWO - CO NAS WYRÓŻNIA?

Wierzymy, że wizyta u dentysty może kojarzyć się pozytywnie. Wystarczy odpowiednia opieka, zainteresowanie oraz skupienie na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta. Rytuał Uśmiechu – w tym jednym sformułowaniu łączymy wszystko to, co dla nas ważne w leczeniu stomatologicznym.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

Nasi pacjenci mogą więc liczyć na kompleksową opiekę specjalistów wszystkich najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest leczenie zachowawcze czy może całkowita metamorfoza uśmiechu, każdy znajdzie tu rozwiązanie dla siebie. Na miejscu można też skorzystać z pełnej diagnostyki – badań RTG i tomografii komputerowej. To praktyczne i wygodne, a także sprawia, że leczenie przebiega nie tylko sprawniej, ale często też po prostu skuteczniej.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Centrum stomatologiczne przy ul. Powstańców Śląskich 10 w Warszawie to 8 gabinetów dentystycznych, wszystkich wyposażonych w nowoczesny sprzęt i technologie. Lekarze specjaliści pracują tu w oparciu o indywidualne plany leczenia, które tworzone są na podstawie wywiadu z pacjentem oraz wykonywanych badań diagnostycznych. Dzięki takiemu podejściu potrzeby osób leczonych oraz same możliwości leczenia są optymalnie identyfikowane. Sprawia to, że efekt, zarówno zdrowotny, jak i wizualny, jest satysfakcjonujący dla pacjenta.

Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

W centrum stworzyliśmy specjalny gabinet dedykowany fizjoterapii stomatologicznej, by w jak najlepszy sposób pomagać pacjentom zmagającym się z problemami takimi jak np. bruksizm. Standardem jest u nas leczenie kanałowe pod mikroskopem, które zapewnia dużą precyzję i zwiększa skuteczność leczenia. Wybielamy zęby przy użyciu profesjonalnej lampy Beyond.

Kompleksową diagnostykę zapewniamy zaś nie tylko tradycyjnymi badaniami RTG czy tomografią, ale również tzw. skanowaniem uśmiechu. To procedura dzięki której szczegóły swojego uzębienia można zobaczyć w trójwymiarze, na ekranie komputera. Jest to badanie, które pomaga lekarzowi zdiagnozować problemy stomatologiczne u pacjenta. Co więcej, coraz częściej takie rozwiązanie zastępuje tradycyjne wyciski wykorzystywane w leczeniu ortodontycznym i protetycznym.

RYTUAŁ UŚMIECHU - WYJĄTKOWY KLIMAT

Nasz zespół robi wszystko, by każdy pacjent czuł się w trakcie leczenia swobodnie, bezpiecznie i komfortowo. Nie ograniczamy się jednak tylko do procesu samego leczenia. Dbamy o doświadczenia już od momentu wejścia pacjenta do centrum. Wnętrza naszej lokalizacji nie przypominają wyglądem tradycyjnego gabinetu stomatologicznego. Klimatem zdecydowanie bliżej im do przytulnej kawiarni. Każdego pacjenta zachęcamy do relaksu na naszych wygodnych fotelach i kanapach – z książką lub filiżanką aromatycznej kawy. Oczekiwanie na wizytę umila również kojąca muzyka i subtelny, przyjemny zapach unoszący się w poczekalni.

ORTODONCJA I PROTETYKA NA BEMOWIE - NOWOCZESNA STOMATOLOGIA

Centrum Medicover Stomatologia Warszawa Powstańców Śląskich zlokalizowane jest na stołecznym Bemowie. W okolicy znajdują się centra handlowe Fort Wola i Hala Wola, a także m.in. P+R Połczyńska. Łatwo do nas dojechać – osoby poruszające się samochodem mogą skorzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych za budynkiem centrum (wjazd od ul. Synów Pułku). Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy dostępnych jest kilka linii autobusowych oraz tramwajowych (przystanki Synów Pułku, Ciepłownia Wola i Hala Wola).

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń na infolinię Medicover 500 900 603 lub bezpośrednio na recepcję do kliniki przy ul. Powstańców Śląskich: 519 532 412 lub 664 461 282.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Warszawa Powstańców Śląskich

map
Stomatologia Medicover Warszawa Powstańców Śląskich
Powstańców Śląskich 10 01-391 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00