Stomatologia Medicover - Spark

Kompleksowa opieka stomatologiczna w sercu Warszawy! W centrum w biurowcu Spark leczenie zębów odbywa się w komfortowych warunkach, a nasi specjaliści gwarantują jego skuteczność. Oferujemy usługi dla całej rodziny, a wszystko w oparciu o koncept Rytuału Uśmiechu.

DENTYSTA WARSZAWA WOLA - NOWY STANDARD USŁUG

Rytuał Uśmiechu to autorski koncept stworzony przez zespół Medicover Stomatologia. Jego założeniem jest holistyczne podejście do leczenia zębów – skupiające się nie tylko na ich zdrowiu, ale i wyglądzie. W tej koncepcji ogromną rolę odgrywa połączenie pracy specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Tak, by zapewnić jak najbardziej kompleksową opiekę dla pacjenta oraz zaproponować mu możliwie jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb rozwiązanie.

Częścią konceptu Rytuału Uśmiechu jest również niestandardowe podejście do szczegółów, na które większość gabinetów stomatologicznych nie zwraca uwagi. Chodzi o wystrój wnętrz – w Medicover Stomatologia Spark swoim wyglądem przywodzą one na myśl bardziej kawiarnie niż placówki medyczne. Czekając na wizytę pacjenci mogą się napić aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. To wszystko sprawia, że leczeni czują się bardziej komfortowo i swobodnie.

MEDICOVER STOMATOLOGIA SPARK – DLACZEGO WARTO?

Niezwykły klimat to coś charakterystycznego dla centrów Medicover Stomatologia. Wyjątkowi są również specjaliści. To doświadczeni pasjonaci, będący ekspertami w zakresie najczęściej poszukiwanych dziedzin stomatologii. W centrum zlokalizowanym przy Alei Solidarności 173 do dyspozycji pacjentów jest 9 gabinetów dentystycznych wyposażonych w najnowocześniejsze sprzęty i technologie. Stworzono również specjalny pokój dedykowany wypoczynkowi po zabiegu, z którego korzystają np. pacjenci wybudzający się z narkozy. Na miejscu można też wykonać pełną diagnostykę, dzięki której leczenie stomatologiczne jest sprawniejsze i dokładniejsze.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W Medicover Stomatologia Spark leczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zależy nam na tym, by odpowiadać na potrzeby pacjentów, dlatego przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

METAMORFOZA UŚMIECHU = PIĘKNE ZĘBY

Wiemy, jak dużą rolę pełni piękny uśmiech. Zadbane zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że nic nie powstrzymuje spontanicznych oznak radości. Chcemy, żeby każdy nasz pacjent tak się właśnie czuł. Służą temu metamorfozy uśmiechu. W centrum w biurowcu Spark specjaliści kompleksowo zajmują się pacjentem oferując mu najlepsze rozwiązania, które przyniosą najbardziej spektakularne efekty.

Nasi lekarze proponują uzupełnienia protetyczne, jeśli problem dotyczy braków zębowych. Oferujemy profesjonalne i bezpieczne wybielanie dla tych, którzy chcieliby poprawić wygląd swojego uśmiechu. Medicover Stomatologia Spark to również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym m.in. te z użyciem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego. Osobom borykającym się z dolegliwościami wynikającymi z bruksizmu polecamy zaś konsultację z fizjoterapeutą stomatologicznym.

MEDICOVER KIDS – STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W centrum Medicover Stomatologia w Warszawie przy Alei Solidarności 173 jest specjalny gabinet dedykowany leczeniu najmłodszych pacjentów. Wiemy jak dużą rolę pełnią pierwsze wizyty dziecka u dentysty, dlatego nasi specjaliści zwracają szczególną uwagę na to, by kształtować w maluchach pozytywne skojarzenia z gabinetem dentysty.

EKOLOGICZNIE U DENTYSTY

Jako Medicover Stomatologia jesteśmy firmą, która zwraca uwagę na dobro środowiska, w którym żyjemy. Staramy się, aby nasze działania były jak najbardziej ekologiczne. Kierujemy się zasadą “green dentistry”, która oznacza stosowanie w pracy rozwiązań, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko wszelkich procesów i zabiegów przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym. Z sukcesem łączymy sterylność i bezpieczeństwo z ekologią w stomatologii.

Jak to robimy? W centrum Medicover Stomatologia Spark ograniczamy zużycie papieru, sortujemy odpady, a oświetlenie w naszych gabinetach jest energooszczędne. Baterie w łazienkach są wyposażone w napowietrzacze, dzięki czemu ograniczają zużycie wody. Ekologiczne elementy ma również samo wnętrze. Część mebli została wyprodukowana z desek pochodzących z rozbiórki starych stodół. Filcowe okładziny ścienne, a także blaty stołów i komód, zostały wykonane z przetworzonych butelek PET. W pomieszczeniach jest mnóstwo roślin, które nie tylko są piękną ozdobą centrum, ale również produkują tlen i oczyszczają powietrze.

W SPARKU LECZYMY NOWOCZEŚNIE

Z usług stomatologicznych w centrum Medicover Stomatologia Spark w Warszawie mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover - Spark

map
Stomatologia Medicover - Spark
Al. Solidarności 171 Bud. B 00-877 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00