Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Wyjątkowe miejsce na stomatologicznej mapie Warszawy! W centrum Medicover Stomatologia Wilanów profesjonalna i kompleksowa opieka dentystyczna oferowana jest zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Dla małych pacjentów została przygotowana specjalna część centrum, z dedykowanymi gabinetami i bawialnią.

RYTUAŁ UŚMIECHU W WILANOWIE – NOWY STANDARD

Koncept Rytuału Uśmiechu, stworzony przez Medicover Stomatologia, opiera się na przekonaniu, że w leczeniu zębów liczy się podejście holistyczne. Oznacza to, że należy zwracać uwagę nie tylko na aspekty zdrowotne, ale również na dobre samopoczucie pacjenta i estetyczny wygląd. Dbanie o zęby powinno być codziennym rytuałem, zaś regularne wizyty u dentysty nie muszą się kojarzyć z czymś nieprzyjemnym.

W Medicover Stomatologia Wilanów nasi specjaliści odmieniają sposób postrzegania leczenia stomatologicznego. Swoim życzliwym podejściem do pacjenta, a także profesjonalną wiedzą i doświadczeniem, sprawiają, że leczony ma świadomość tego, że jest pod dobrą opieką. Czuje się bezpiecznie i pewnie. Poczucie komfortu wzmacnia również otoczenie. Centrum przy Alei Rzeczypospolitej 33 nie przypomina klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zdecydowanie bliżej mu do klimatu kawiarni. Czekając na wizytę pacjenci mogą się napić aromatycznej kawy lub herbaty, siedząc na wygodnym fotelu lub kanapie. Dzieci zaś mogą spędzić wesoło czas w naszej bawialni.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MEDICOVER STOMATOLOGIA WILANÓW?

Wilanowska placówka to jedno z największych centrów stomatologicznych w kraju. Do dyspozycji naszych pacjentów jest aż 14 gabinetów – nowoczesnych i wyposażonych w najbardziej zaawansowane technologie. Dodatkowo jest również specjalny pokój dedykowany wypoczynkowi po zabiegu, z którego korzystają np. pacjenci wybudzający się z narkozy. Na miejscu można też skorzystać z pełnej diagnostyki, która zwykle poprzedza leczenie stomatologiczne.

Nasi lekarze to doświadczeni pasjonaci, specjaliści w zakresie najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Ortodoncja, protetyka, endodoncja (leczenie kanałowe), chirurgia i przede wszystkim pedodoncja, czyli stomatologia dziecięca – to specjalizacje, które wyróżniają centrum przy Alei Rzeczypospolitej. Do naszych gabinetów zapraszamy całe rodziny.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Kompleksowość usług oznacza dla zespołu Medicover Stomatologia Wilanów nie tylko to, że pomagamy odmieniać uśmiechy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przede wszystkim odnosi się ona do tego, że do leczenia podchodzi się całościowo, szukając rozwiązań w ramach różnych specjalizacji stomatologicznych. Tylko w ten sposób można uzyskać efekt nie jedynie zdrowego, ale także estetycznego i pięknego uśmiechu. To dlatego przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii, takich jak:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

METAMORFOZY UŚMIECHU I MEDYCYNA ESTETYCZNA W WILANOWIE

Medicover Stomatologia Wilanów oferuje pełen zakres opieki stomatologicznej i pomoc w rozwiązaniu różnorodnych problemów związanych z zębami. To nie tylko leczenie zachowawcze czy kanałowe, ale też ortodontyczne, implantologiczne i chirurgiczne. Nasi specjaliści usuną ósemkę, wybielą zęby, a także uzupełnią braki zębowe dzięki profesjonalnym metodom protetycznym. Piękny uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, dlatego oferujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Modelowanie twarzy, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego – to tylko niektóre możliwości. O stan zdrowia stawów skroniowo-żuchwowych i rozwiązywanie problemów pacjentów z bruksizmem dba w wilanowskim centrum specjalista z zakresu fizjoterapii stomatologicznej.

MEDICOVER KIDS – LECZYMY DZIECI

Centrum stomatologiczne Medicover zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej 33 to wyjątkowe miejsce dla dzieci. Tylko tutaj dla małych pacjentów stworzono 4 specjalne gabinety, które zostały przystosowane do potrzeb dzieci. Pomieszczenia mają szczególny wystrój, który sprawia, że maluchy czują się w nim komfortowo i swobodnie. Lekarze zaś zwracają uwagę na to, by dzieci wychodziły z centrum stomatologicznego nie tylko ze zdrowymi ząbkami, ale i z samymi pozytywnymi wrażeniami. Wiemy bowiem, jak ważne są pierwsze wizyty u dentysty. Dodatkową atrakcją dla małych pacjentów odwiedzających wilanowskie centrum jest bawialnia – specjalne miejsce, w którym dzieci mogą przyjemnie spędzić czas w oczekiwaniu na wizytę.

PIĘKNY UŚMIECH DLA CAŁEJ RODZINY

Z usług stomatologicznych w wilanowskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

map
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej
Rzeczypospolitej 33 02-972 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob9:00 - 14:00