Stomatologia Medicover Różana

Kompleksowe podejście do tematu zdrowia i estetyki uśmiechu, ekspercka wiedza specjalistów z zakresu stomatologii oraz troska o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pacjentów. Zapraszamy do korzystania z usług nowoczesnego centrum Stomatologia Medicover Różana w Warszawie.

DENTYSTA WARSZAWA MOKOTÓW - WYGODNIE I BLISKO

Nasze centrum stomatologiczne mieści się przy ulicy Różanej na Dolnym Mokotowie. Można dotrzeć do nas komunikacją miejską (autobus, tramwaj) i wysiąść na przystanku Morskie Oko. W okolicy są również miejsca parkingowe, więc dojazd samochodem też jest możliwy. Jesteśmy otwarci przez 6 dni w tygodniu, a co więcej - od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny – zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. 

LECZYMY NOWOCZEŚNIE - STOMATOLOGIA NA RÓŻANEJ

Centrum Medicover Stomatologia Różana dysponuje sześcioma gabinetami dentystycznymi. Każdy z nich jest wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Dzięki temu pacjent odczuwa większy komfort podczas wizyty, a lekarz ma możliwość przeprowadzenia badania stomatologicznego w możliwie najmniej bolesny, za to sprawny i skuteczny sposób.

Opieka stomatologiczna w naszym centrum jest na najwyższym poziomie. Staramy się w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby pacjentów, dlatego przyjmują u nas specjaliści z zakresu wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii. Usługi, jakie oferujemy w placówce Medicover Stomatologia Różana w Warszawie, to:

Wykonujemy zabiegi kompleksowej higienizacji zębów – skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie i fluoryzację. Profesjonalnie wybielamy zęby metodą gabinetową, jak również nakładkową.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest nowoczesna pracownia diagnostyczna, w której można od ręki wykonać zdjęcie RTG, pantomogram i tomografię komputerową CBCT. Badamy uśmiech w technologii 3D dzięki wykorzystaniu skanera wewnątrzustnego. Ta nowoczesna metoda nie tylko coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski ortodontyczne i protetyczne, ale również jest szansą dla pacjenta na zobaczenie swojego uzębienia w formie trójwymiarowego obrazu na ekranie.

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI I INDYWIDUALNY PLAN LECZENIA

Zespół centrum Medicover Stomatologia Różana składa się z doświadczonych stomatologów, asystentek oraz higienistek stomatologicznych. Wszyscy nasi specjaliści podchodzą do każdego pacjenta w sposób indywidualny, z największą troską i delikatnością. Staramy się, aby czas spędzony w gabinecie stomatologicznym upłynął w miłej i komfortowej atmosferze. Dbamy o to, by pacjent czuł się bezpiecznie i był świadomy tego, w jakim celu wykonywane są poszczególne procedury, a także jaki będzie ich efekt.

KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM

Ważne jest dla nas, aby każdy z naszych pacjentów czuł się w centrum jak u siebie w domu. Oczekujących na wizytę zapraszamy do relaksu przy filiżance herbaty lub kawy na naszych wygodnych kanapach. Jako Medicover Stomatologia zwracamy uwagę na to, by wnętrza naszych placówek nie przypominały wyglądem tradycyjnych gabinetów stomatologicznych. Stawiamy na stonowane barwy, subtelny zapach i estetyczne dodatki. To dlatego wystrój centrum przy ul. Różanej może przywoływać skojarzenia z przytulną kawiarnią. Dzięki takiej dbałości o szczegóły pacjenci czują się u nas swobodnie i komfortowo.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę stomatologiczną u lekarza dentysty w Warszawie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Chirurg szczękowy
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Różana

map
Stomatologia Medicover Różana
Różana 8 02-548 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob9:00 - 14:00