Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

Indywidualne podejście do Pacjenta, kompleksowe leczenie dentystyczne oraz prawdziwie domowy klimat – przedstawiamy nowy wymiar opieki dentystycznej w Medicover Stomatologia w samym centrum stolicy.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

DENTYSTA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE - WYJĄTKOWE MIEJSCE W SERCU WARSZAWY

W centrum stomatologicznym przy Placu Konstytucji 6 w Warszawie usługi dentystyczne świadczymy na najwyższym poziomie. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę specjalistów z zakresu usług stomatologicznych, którą nazywamy Rytuałem Uśmiechu.

Nasze centrum stomatologiczne mieści się przy Placu Konstytucji w Warszawie. W jego pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacja Metra Politechnika.

PEŁNY ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Każdy z 8 gabinetów mieszczących się w Medicover Stomatologia przy Placu Konstytucji jest wyposażony w innowacyjny sprzęt diagnostyczny.   lekarz może znacznie szybciej i dokładniej wykryć zmiany w jamie ustnej oraz dobrać odpowiednie leczenie, którego efektem będzie piękny uśmiech. U Pacjenta natomiast uczucie dyskomfortu, które może towarzyszyć podczas zabiegów, zostaje zminimalizowane.

W Medicover Stomatologia przy Pl. Konstytucji w Warszawie oferujemy Państwu pełny zakres usług stomatologicznych:

Dbamy o komfort już w momencie przekroczenia progu naszego centrum dentystycznego. Podczas pobytu w naszym centrum nasi Pacjenci mogą cieszyć się przytulnym wnętrzem, domową atmosferą oraz filiżanką aromatycznej herbaty lub kawy.  Wysoko wykwalifikowany personel medyczny otoczy Państwa opieką i dostosuje leczenie do indywidualnych potrzeb.

Podczas wizyty w naszym centrum stomatologicznym każdemu Pacjentowi towarzyszy dedykowany Opiekun, który dba o terminarz wizyt Pacjenta, pomaga znaleźć gabinet stomatologiczny, w którym będzie przyjmował nasz dentysta, a także odpowiada na wszelkie pytania dotyczące przebiegu wizyty.

 

CYFROWE SKANOWANIE UŚMIECHU

W Medicover Stomatologia korzystamy z technicznie zaawansowanych skanerów wewnątrzustnych. Przy ich użyciu w sposób niezwykle komfortowy i bardzo precyzyjny wykonujemy modele diagnostyczne. Dzięki usłudze skanowania uśmiechu Pacjent może również obejrzeć swoją jamę ustną na ekranie monitora, a lekarz opierając się na obrazie, omówić jej stan.

METAMORFOZA UŚMIECHU

Zdrowe i piękne zęby to większa pewność z siebie i lepsze samopoczucie. Wszystkim tym, którzy nie są usatysfakcjonowani z wyglądu swojego uśmiechu proponujemy jego kompleksową metamorfozę.  Jej finalnym efektem jest uśmiech, o jakim nasi Pacjenci zawsze marzyli. W centrum stomatologicznym przy Placu Konstytucji oferujemy również możliwość wykonania sesji zdjęciowej przed i po, która pozwoli udokumentować przebieg leczenia oraz jego efekty.

LECZENIE BRUKSIZMU

Z problemem bruksizmu mierzy się coraz więcej osób. Stres czy napięcia emocjonalne mogą wpływać na nieświadome tarcie. Stomatolodzy często rekomendują zastosowanie szyny relaksacyjnej, która pomaga rozluźnić mięśnie i zredukować ból w okolicy stawu żuchwowo-skroniowego, co przekłada się na zniwelowanie bólów głowy czy bezsenności.

INVISALIGN

Przezroczyste nakładki Invisalign są świetnym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dyskrecję i estetyczny wygląd. Dzięki temu nowoczesnemu systemowi prostowania zębów można leczyć się ortodontycznie w sposób niemal niezauważalny dla osób postronnych.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA  

Do tematu piękna podchodzimy kompleksowo. W naszym centrum stomatologicznym dostępnych jest szereg zabiegów, w ramach których specjaliści Medicover Stomatologia zadbają o zdrowie i wygląd zębów Pacjenta, ale także o estetykę okolic twarzy i szyi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znaleźć można m.in.: skaling, wybielanie zębów, zakładanie licówek czy takie zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia mikroigłowa czy rewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu.

Z usług kliniki mogą korzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Podstawą do leczenia w centrum przy Placu Konstytucji jest kompleksowy plan leczenia, przygotowany indywidualnie dla każdego Pacjenta.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Warszawie  zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa

map
Stomatologia Medicover Pl. Konstytucji Warszawa
Pl. Konstytucji 6 00-550 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00