Stomatologia Medicover Lublin Spokojna

Pierwsza lokalizacja Medicover Stomatologia w Lublinie! Mieszkańcom miasta i okolic oferujemy kompleksową opiekę dentystyczną oraz wiele, wiele więcej. Z nami każdy pacjent zamienia zwykłą wizytę u stomatologa w prawdziwy Rytuał Uśmiechu. Zapraszamy całe rodziny!

NOWOCZESNA STOMATOLOGIA – POZNAJ RYTUAŁ UŚMIECHU

W centrum stomatologicznym przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie pacjenci mogą liczyć zarówno na standardową opiekę dentystyczną, jak i bardziej kompleksowe leczenie, którego efektem są spektakularne metamorfozy uśmiechu. Przyjmujemy pacjentów dorosłych oraz dzieci. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy specjalną Strefę Kids, dzięki której oczekiwanie na wizytę jest znacznie przyjemniejsze i pełne zabawy.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

Dbamy także o samopoczucie osób dorosłych. Poczekalnia centrum jest niezwykle przytulna, a panujący w niej klimat niemal kawiarniany. Każdego pacjenta zachęcamy do relaksu na naszych wygodnych fotelach i kanapach, z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty w dłoni. Dzięki subtelnej muzyce, delikatnemu zapachowi i wszystkim innym drobnym elementom, staramy się sprawić, by leczeni w Medicover Stomatologia Lublin czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo.

DENTYSTA LUBLIN - KOMPLEKSOWO I Z ZAANGAŻOWANIEM

Holistyczne podejście do leczenia jest dla nas kluczowe dla zapewnienia jego najwyższej skuteczności. Lekarze w Medicover Stomatologia Lublin Spokojna to wysokiej klasy specjaliści, którzy współpracują ze sobą by w jak najlepszy sposób rozwiązywać problemy dentystyczne naszych pacjentów. W diagnostyce i pracy stomatologicznej używają nowoczesnych metod, sprzętów i narzędzi. Do dyspozycji pacjentów w centrum jest 8 w pełni wyposażonych gabinetów. Na miejscu znajduje się również pracownia RTG, dzięki której leczeni mogą szybko wykonać RTG punktowe, pantomograficzne czy też tomografię komputerową (CBCT).

Oferujemy leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym, a dla pacjentów z niego korzystających przygotowaliśmy specjalny pokój wybudzeń. Leczymy również w sedacji, a więc znieczulając z użyciem tzw. gazu rozweselającego. Na pacjentów, których problemem jest np. bruksizm, czeka zaś pokój dedykowany fizjoterapii stomatologicznej. To jednak nie wszystko! W centrum Medicover Stomatologia w Lublinie stworzyliśmy photo room – pomieszczenie, w którym wykonujemy zdjęcia pacjentom m.in. po to, by mogli się przekonać o efektowności rezultatów leczenia (efekt przed-po).

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W centrum znajdującym się w samym sercu Lublina przyjmują specjaliści z wszystkich najważniejszych i najbardziej poszukiwanych dziedzin stomatologii. Działają oni w oparciu o plany leczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Oferujemy usługi z zakresu specjalizacji takich jak:

W lubelskim centrum specjaliści przeprowadzają leczenie kanałowe pod mikroskopem, by zapewnić dużą precyzję i dokładność pracy. Realizujemy również zabiegi wybielania zębów z użyciem profesjonalnej lampy Beyond. W diagnostyce, a także w ramach wsparcia w procesie ortodontycznym i protetycznym, korzystamy ze skanera wewnątrzustnego. Jest to urządzenie, które pozwala zobaczyć uśmiech w trójwymiarze, na ekranie komputera.

LUBLIN ŚRÓDMIEŚCIE – DENTYSTA DLA KAŻDEGO

Centrum Medicover Stomatologia Lublin Spokojna zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, w nowoczesnym budynku biurowym „Spokojna 2”. Tuż obok znajdują się Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki, a bardzo niedaleko Ogród Saski i Lubelskie Centrum Konferencyjne. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – przed wejściem znajdują się miejsca parkingowe dostępne dla naszych pacjentów (wjazd na parking i wejście do centrum od ul. Karskiego). Osoby poruszające się komunikacją miejską również nie będą miały problemów z dotarciem na miejsce – w okolicy dostępnych jest kilka linii autobusowych (przystanki: Czechowska / Krakowskie Przedmieście / Ogród Saski).

Z usług stomatologicznych w Lublinie mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Lublinie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Lublin Spokojna

map
Stomatologia Medicover Lublin Spokojna
Spokojna 2 20-074 Lublin
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00