Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Rytuał Uśmiechu zawitał do Łodzi! W centrum stomatologicznym przy ulicy Pomorskiej leczenie uzębienia jest kompleksowe, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i zabiegi wykonywane w komfortowych warunkach.

NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO STOMATOLOGII – KONCEPT RYTUAŁU UŚMIECHU

Dbanie o zęby ma wartość nie tylko dla zdrowia. Przekłada się również na bardziej atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Dlatego właśnie Medicover Stomatologia tworzy miejsca, które pomagają pacjentom uśmiechać się w sposób śmiały i nieskrępowany. Jednym z nich jest łódzkie centrum znajdujące się przy ulicy Pomorskiej.

MEDICOVER STOMATOLOGIA ŁÓDŹ POMORSKA – DLACZEGO WARTO?

Łódzkie centrum to najlepsi stomatolodzy i najnowocześniejszy sprzęt. W 6 gabinetach przyjmują specjaliści m.in. z zakresu implantologii, protetyki i ortodoncji. W Medicover Stomatologia na miejscu dostępna jest również pełna diagnostyka, dzięki czemu leczenie jest sprawniejsze i dokładniejsze.

Kompleksowość usług odnosi się nie tylko do holistycznego podejścia do leczenia dentystycznego, ale także do grup pacjentów. W łódzkiej lokalizacji jest bowiem specjalny gabinet dedykowany najmłodszym – przyjmuje w nim stomatolog dziecięcy.

Wnętrza centrum stomatologicznego zostały zaprojektowane w ten sposób, by każdy pacjent czuł się w nich komfortowo i swobodnie – jak w domu. Przed wizytą u stomatologa proponujemy skosztować aromatycznej kawy lub herbaty. Wszystko po to, by pacjent siadając na fotelu dentystycznym był zrelaksowany i gotowy na leczenie, którego efektem będzie spełnienie marzenia o pięknym uśmiechu.

PEŁNY ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

W Medicover Stomatologia Łódź Pomorska odpowiadamy na potrzeby naszych pacjentów oferując usługi lekarzy najbardziej poszukiwanych specjalizacji, tj.:

W centrum można również wykonać zdjęcia RTG i diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

COMPLETE SMILE CHECK

Marzenie o pięknym uśmiechu pomoże zrealizować wieloetapowy program Complete Smile Check. Daje on możliwość wykonania szybkiego i pełnego przeglądu stanu zdrowia jamy ustnej i zębów oraz określenia potrzeb leczniczych pacjenta w zakresie uzębienia. W skład Kompleksowego Badania Uśmiechu wchodzą: przegląd stomatologiczny, konsultacja ze specjalistą, a także diagnostyka obejmująca RTG pantomograficzne oraz cyfrowe skanowanie uśmiechu w systemie 3D. Pacjent może również skorzystać ze zlokalizowanego w centrum pokoju fotograficznego, w którym wykonywane są zdjęcia „przed” i „po” leczeniu.

W ramach Complete Smile Check lekarz opracowuje kompleksowy plan leczenia stomatologicznego, po realizacji którego pacjent zyskuje piękny i zdrowy uśmiech. Dodatkowo, nad całym procesem czuwa Opiekun Pacjenta, czyli osoba, która dba o to, by leczony czuł się bezpieczny, zaopiekowany i poinformowany o kolejnych etapach, procedurach i zabiegach.

LECZENIE BRUKSIZMU – ZGRZYTANIA ZĘBAMI

Stresujący tryb życia powoduje, że coraz więcej osób boryka się z problemem bruksizmu. Ta parafunkcja powoduje zaś nie tylko przykre dolegliwości bólowe, ale także ścieranie się zębów. Problem pomogą rozwiązać nowoczesne metody – fizjoterapia stomatologiczna lub zastosowanie szyny relaksacyjnej.

MEDICOVER KIDS – LECZYMY DZIECI

W Medicover Stomatologia Łódź Pomorska stworzyliśmy specjalny gabinet dedykowany najmłodszym pacjentom. Pierwsza wizyta u dentysty jest bardzo ważna – dlatego dbamy o to, żeby dziecko miało po niej same dobre wspomnienia. Dla naszych specjalistów ważne jest nie tylko profesjonalne leczenie, ale i stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie stomatologicznym.

KOMPLEKSOWA METAMORFOZA UŚMIECHU W MEDICOVER STOMATOLOGIA ŁÓDŹ POMORSKA

Z usług centrum stomatologicznego mogą korzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Łodzi zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Dla pacjentów centrum stomatologicznego Medicover dostępny jest parking podziemny. Wjazd od ulicy Pomorskiej.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

map
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska
Pomorska 106 91-402 Łódź
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00