Stomatologia Medicover Jerozolimskie

Medicover Stomatologia Jerozolimskie to placówka, w której przyjmują specjaliści najbardziej poszukiwanych dziedzin z zakresu leczenia zębów. Oferujemy kompleksową opiekę dentystyczną i dbamy o doświadczenia pacjentów. Przywiązujemy wagę zarówno do zdrowia, jak i estetyki uśmiechu. Działamy w oparciu o całościowe plany leczenia.

DENTYSTA BLISKO DOMU I PRACY

Centrum stomatologiczne zlokalizowane przy Al. Jerozolimskich 96 to placówka wielospecjalistyczna, w której mogą leczyć zęby zarówno osoby objęte abonamentami Medicover, jak i te, które nie korzystają z pakietów medycznych. Wygodny dojazd do naszego gabinetu mają osoby pracujące lub mieszkające na Ochocie, Woli czy w Śródmieściu. Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu podziemnego lub bez problemu dotrzeć do placówki środkami komunikacji miejskiej (autobus, pociąg).

PEŁNY ZAKRES OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 4 gabinety stomatologiczne oraz w pełni wyposażoną pracownię RTG. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, którzy każdemu pacjentowi zapewniają indywidualne podejście i dopasowane do potrzeb metody leczenia. Oferujemy usługi z zakresu wielu dziedzin stomatologii, takich jak:

Wykonujemy zabiegi kompleksowej higienizacji zębów (skaling, piaskowanie, fluoryzacja), a także profesjonalnego wybielania – metodą gabinetową oraz nakładkową.

Pacjenci Medicover Stomatologia Jerozolimskie mogą na miejscu wykonać zdjęcia RTG, pantomogram, tomografię komputerową CBCT, a także skanowanie uśmiechu w technologii 3D.

RYTUAŁ UŚMIECHU W CENTRUM STOMATOLOGICZNYM

Placówka zlokalizowana przy Al. Jerozolimskich 96 działa według konceptu Rytuału Uśmiechu. Oznacza to, że w wyjątkowy sposób dba o komfort pacjenta na każdym etapie leczenia i kontaktu z centrum stomatologicznym. Rytuał Uśmiechu to połączenie holistycznego dbania o zęby z pielęgnowaniem codziennych rytuałów. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by pacjent objęty naszą opieką stomatologiczną czuł się w gabinecie swobodnie, bezpiecznie i miał przekonanie o tym, że trafił we właściwe ręce.

Odmieniamy uśmiechy, a jednocześnie tworzymy wyjątkową atmosferę. W centrum Medicover Stomatologia Jerozolimskie wykonujemy pacjentom zdjęcia, co pozwala nie tylko łatwiej postawić skuteczną diagnozę, ale i monitorować efekty metamorfozy. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym i diagnostycznym, w tym m.in. skanerem wewnątrzustnym. To narzędzie, którego działanie coraz częściej zastępuje tradycyjne wyciski protetyczne i ortodontyczne. Dodatkowo umożliwia też pacjentowi obejrzenie uśmiechu w technologii 3D, na ekranie.

Wystrój centrum stomatologicznego nie przypomina klasycznego gabinetu dentystycznego. W oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą się zrelaksować, siedząc na wygodnych fotelach i pijąc aromatyczną kawę lub herbatę.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Warszawie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Numer telefonu do centrum Medicover Stomatologia Jerozolimskie: 602 128 931

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Jerozolimskie

map
Stomatologia Medicover Jerozolimskie
Aleje Jerozolimskie 96 00-807 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00-20:00
Sob8:00-14:00