Stomatologia Medicover Inflancka

W klinice stomatologicznej przy ul. Inflanckiej 4 w Warszawie oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę profesjonalistów z zakresu usług stomatologicznych, wspieraną przez najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy pionierem pod względem zastosowania innowacyjnych urządzeń dentystycznych mających na celu jak najlepsze dobro pacjentów przy jednoczesnym minimalizowaniu dyskomfortu.

STOMATOLOGIA NA INFLANCKIEJ - DOGODNA LOKALIZACJA

Centrum Medicover Stomatologia Inflancka zlokalizowane jest w pobliżu Dworca Gdańskiego. Dzięki temu pacjenci mają do nas wygodny dojazd komunikacją miejską - metrem, tramwajem lub autobusem. Ułatwia to umawianie się na wizyty w ciągu tygodnia, ponieważ do placówki łatwo dojechać nawet w godzinach szczytu.

Dbamy o komfort już od momentu przekroczenia progu naszego centrum. Czas oczekiwania na wizytę umilamy naszym odwiedzającym przytulnym wnętrzem, domową atmosferą oraz filiżanką kawy bądź herbaty. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny otoczy Państwa domową niemalże opieką i dostosuje leczenie do indywidualnych potrzeb.

PEŁNY ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Centrum Stomatologia Medicover Inflancka składa się z 6 gabinetów wyposażonych w innowacyjny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy znacznie szybciej i dokładniej wykryć zmiany w jamie ustnej oraz dobrać odpowiednie leczenie.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych:

Pacjenci mogą na miejscu wykonać pełną diagnostykę RTG, dzięki temu, że nasze centrum jest wyposażone w nowoczesną pracownię radiologiczną. Wykonujemy również cyfrowe skanowanie uśmiechu, zaś zabiegi wykonujemy w znieczuleniu - indywidualnie dopasowanym do potrzeb leczonego. Pacjenci mogą skorzystać m.in. z leczenia w sedacji (gaz rozweselający) i znieczulenia komputerowego. Wszystkie działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

CYFROWE SKANOWANIE UŚMIECHU

Przy użyciu cyfrowego skanera wewnątrzustnego 3D wykonujemy w komfortowy sposób modele diagnostyczne. Dzięki temu lekarz może z większą precyzją ocenić stan uzębienia oraz natychmiast rozpocząć leczenie, które odbywa się w niezwykle przyjemnej atmosferze. Co więcej, skanowanie uśmiechu sprawia, że pacjent może zobaczyć trójwymiarowy obraz tego, jak wygląda jego zgryz. Wszystko to dzięki technologii.

LECZENIE BRUKSIZMU

Bruksizm dotyczy coraz większej liczby pacjentów, ponieważ najczęściej jest wynikiem nadmiernego stresu i napięcia emocjonalnego. Jego leczenie polega na współpracy kilku specjalistów. Najczęściej wymaga zastosowania szyny relaksacyjnej, która pomaga rozluźnić mięśnie i zredukować ból w okolicy stawu żuchwowo-skroniowego, co przekłada się na zniwelowanie bólów głowy czy bezsenności.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Na naszych najmłodszych pacjentów czeka kącik zabaw oraz specjaliści stomatologii dziecięcej. Wizyta dziecka odbędzie się w specjalnie przygotowanym pod ich potrzeby gabinecie. Tworząc przyjazne warunki, chcemy zminimalizować ich stres oraz sprawić, aby wizyta u stomatologa nie kojarzyła się z przykrym doświadczeniem. Ponadto w Medicover Stomatologia Inflancka istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegów w sedacji podtlenkiem azotu, czyli tzw. gazem rozweselającym.

Z usług kliniki mogą korzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty w Warszawie zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Inflancka

map
Stomatologia Medicover Inflancka
Inflancka 4 00-189 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00-20:00
Sob8:00-14:00