Lek. Hubert Białasiewicz

Lek. Hubert Białasiewicz
O mnie

Lekarz specjalizuje się w:

  • chorobach wewnętrznych
  • medycynie hiperbarycznej, nurkowej
  • uprawnienia medycyny pracy: badania osób pracujących w zakresie promieniowania jonizującego, badania kierowców, badania osób posługujących się bronią , badania nurków, badania marynarzy i osób pracujących w odmiennych strefach klimatycznych.
Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
angielski, rosyjski
Doświadczenie
Staże specjalizacyjne 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku; Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie; Oddział Chorób Wewnętrznych 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku; Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Powiatowego w Kartuzach.
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni - Przychodnia Medycyny Pracy i Chorób Tropikalnych; WSPL SP ZOZ Gdynia Oksywie, Przychodnia "Działki Leśne" Gdynia; Przychodnia Lekarska Jasień Sp z.o.o.; Falc Medycyna; ZOZ Medical Sp z o.o. w Tczewie; Stacja Pogotowia Ratunkowego w Wejherowie, HMS Clinic; Medyczna Gdynia 3city Med, Medycyna Specjalistyczna ZOZ w Sopocie, Evi_ Med, Clinica Medica, Medica Assistance SA, ZOZ MSWiA w Gdańsku.
Wykształcenie
Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Lekarz w zakresie chorób wewnętrznych

Lekarz wojskowy medycyny morskiej

 

Certyfikaty

2003 r. uprawnienia do wykonywania badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców ( Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie);

2010 r. kurs "Narażenia na promieniowanie jonizujące - orzecznictwo lekarskie.

2013 r. uprawnienia do badań lekarskich osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń.

2014 r. Ogólnopolski kurs fizjopatologii nurkowania

2012 r. ALS Provider Course certyfikat nr 48-12-66859-03-01

2009 r. Kurs Fizjopatologii Nurkowania i Leczenia Chorób Nurkowych dla Lekarzy

2008 r. Submarine Medicine Course organizowany przez Defence Research and Development Canada - szerokie spektrum zagadnień związanych z medycyną okrętów podwodnych