Rodzicielstwo to jedno z największych wyzwań w życiu każdego człowieka. Nie można się na nie przygotować w pełni – zawsze znajdzie się sytuacja, która nas zaskoczy. Nic dziwnego więc, że młode mamy obawiają się, czy mu podołają, odczuwają niepokój i wątpliwości związane ze swoją przyszłą rolą. Tatusiowie często mają problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości, a kiedy już się z nią oswoją, nie do końca wiedzą, jak mogą pomóc swojej żonie czy partnerce. Takie rozterki są czymś naturalnym, ważne jednak, by umieć je przezwyciężyć i wiedzieć do kogo udać się po poradę, by w pełni czerpać radość z tego pięknego rozdziału w swoim życiu.

Z myślą o przyszłych i obecnych rodzicach w Szpitalu Medicover stworzyliśmy więc unikalne warunki i przyjazne otoczenie, by w jak najlepszej atmosferze prowadzić zajęcia dla wszystkich tych, którzy o swojej nowej roli w życiu chcieliby wiedzieć więcej. To jedyna taka szkoła rodzenia, która na zajęciach w kameralnych grupach, przekazuje cenną wiedzę o rozterkach, które najczęściej towarzyszą stawiającym swoje pierwsze kroki w rodzicielstwie.

Wszystkich chętnych do uczestnictwa w kursie zapraszamy do naszej Szkoły dla Rodziców w Medicover, gdzie dowiedzą się nie tylko, jak przygotować się do porodu, ale również jak świadomie wychowywać dziecko, jak zadbać o jego bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Rozwiej jak najwięcej swoich wątpliwości pod okiem specjalistów z Medicover!