Rabat -10% na Catering Dietetyczny ZielonyWidelec.pl

12.04.2016
Zdrowe odżywianie jest cudownym, ale niedocenianym przez ludzi lekarstwem. Na co dzień często zapominamy o tym, jak ważna dla naszego organizmu jest zróżnicowana i zbilansowana dieta. Jesteśmy tym co jemy, a zatem nasze nawyki żywieniowe wpływają nie tylko na nasz wygląd, ale też samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Recepta na zdrowie jest bardzo prosta: trzeba dobrze się odżywiać!
Rabat -10% na Catering Dietetyczny ZielonyWidelec.pl
Odpowiednia dieta  pozwala utrzymać nasz organizm w dobrej formie oraz chroni przed  wieloma chorobami: 

- o 50% zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2,
- o 35% zmniejsza ryzyko zawału lub udaru,
-  zapewnia wyższy poziom energii życiowej i lepsze samopoczucie,
-  wzmacnia odporność. 

W trosce o nasze zdrowie powinniśmy dbać o dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych, aby utrzymać go w jak najlepszej kondycji. Dlatego Medicover rozpoczął współpracę z Zielonym Widelcem - jedną z najlepszych firm dostarczających zdrowe posiłki bezpośrednio do domu lub biura.

Wszystkie jadłospisy w cateringu dietetycznym Zielony Widelec są rekomendowane przez specjalistów Medicover. Każdy pacjent posiadający aktualny abonament medyczny, może skorzystać z 10% zniżki na dowolne zamówienie. Aby skorzystać z rabatu wystarczy podać swój numer karty pacjenta (numer można znaleźć w pakiecie powitalnym od Medicover lub użyć loginu do Medicover OnLine) przy składaniu zamówienia na stronie .

Oferta obowiązuje w miastach:

- Warszawa
- Kraków
- Katowice
- Poznań
- Wrocław

Sprawdź stronę: www.zielonywidelec.pl
 i wykonaj pierwszy krok w kierunku zdrowszego życia!
Data dodania 12.04.2016
Data ostatniej aktualizacji 15.01.2019