Screening Zespołu Metabolicznego

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Brak energii i słaba kondycja fizyczna, „brzuszek”, który pojawił się nad paskiem, mogą być objawami zaburzeń metabolicznych. Zaczynamy je zauważać dopiero wtedy, gdy przychodzi czas „sezonu bikini” i wciskania się w przymały garnitur lub za ciasną sukienkę na wesele. Zmiany te, choć wydają się niegroźne, mogą poważnie zwiększyć ryzyko zachorowalności i pogorszenia Twojego komfortu życia, nie tylko w strefie wizerunkowej, lecz przede wszystkim zdrowotnej! 

Jeśli nie chcesz narażać się na wystąpienie cukrzycy, zawału serca czy udaru mózgu już dziś zapisz się na Screening Zespołu Metabolicznego w Szpitalu Medicover. Często bowiem przyczyny nadprogramowych kilogramów i złego samopoczucia kryją się głębiej, niż mogłoby Ci się wydawać. Takie badania diagnostyczne pozwalają rozpoznać:

  • hiperlipidemię, 
  • cukrzycę, 
  • chorobę wieńcową, 
  • nadciśnienie,
  • otyłość.

Jeśli więc martwisz się o stan swojego zdrowia zauważasz pogorszenie sprawności fizycznej, w tym seksualnej, nie uprawiasz sportu lub prowadzisz siedzący tryb życia, koniecznie udaj się na Screening Zespołu Metabolicznego! Te kompleksowe badania pozwolą Ci w krótkim czasie uzyskać pełny obraz diagnostyczny, który da Tobie i Twojemu lekarzowi podstawy do wdrożenia działań prewencyjnych lub odpowiedniego leczenia, dzięki któremu zachowasz formę i dobrą jakość życia przez długie lata.