Screening Stawów

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Choć wydać się to może dziwne i dla wielu osób zaskakujące, problemy ze stawami nie są wyłącznie przypadłością osób starszych – mogą dotyczyć każdej grupy wiekowej. Szacuje się, że w Polsce co 5. osoba zmaga się z bólem stawów, zazwyczaj bagatelizując go i spychając na dalszy plan. Należy jednak pamiętać, że problemy ze stawami nie tylko utrudniają codzienne funkcjonowanie, ale przekładają się bardzo wyraźnie na późniejszy komfort życia.

Do grupy osób cierpiących na bóle stawów zaliczyć można więc również ludzi młodych, głównie sportowców, którzy nadwyrężają swoje stawy dużą aktywnością fizyczną, jak również osoby prowadzące siedzący tryb życia. Przede wszystkim jednak na problemy ze stawami narzekają osoby ze skłonnością do nadwagi i osoby otyłe. Aby skutecznie przeciwdziałać postępującym zmianom, które mogą prowadzić do zwyrodnień i innych poważnych powikłań, takich jak:

  • choroba zwyrodnieniowa stawów,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,

warto czym prędzej wykonać Screening Stawów w Szpitalu Medicover, który przyczyni się do szybkiej i wnikliwej diagnostyki. Takie badanie da zarówno Tobie, jak i Twojemu lekarzowi pełen obraz przypadłości, która Cię dręczy i pomoże wdrożyć właściwe leczenie. W dłuższej perspektywie więc przełoży się to na jakość i komfort Twojego życia.