Screening Stanu Zdrowia

Kup
online
Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię
Kup online

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Chcesz mieć poczucie całkowitej kontroli nad własnym zdrowiem, lecz nie masz zbyt wiele czasu na co dzień i preferujesz rozwiązania, które pozwolą Ci uniknąć chodzenia od lekarza do lekarza i stania w długich kolejkach? Zależy Ci więc na szybkiej i precyzyjnej diagnozie, która pozwoli Ci w porę zapobiec mniej lub bardziej groźnym chorobom, by zachować formę i dobrą jakość życia przez długie lata? Doskonale! Zapewne spodoba Ci się Kompleksowy Screening Stanu Zdrowia w Szpitalu Medicover - jedyna taka oferta na polskim rynku, pozwalająca na precyzyjny przegląd i dokładną ocenę stanu Twojego zdrowia w zaledwie 8 godzin!

Jak to możliwe i na czym polega ta metoda? Na kompleksowy program badań diagnostycznych składają się procedury oceniające kondycję serca, naczyń wieńcowych, zagrożenie udarem mózgu, zawałem, miażdżycą, nowotworem prostaty czy jąder. Wiele groźnych chorób możemy dziś rozpoznać w ich wczesnym stadium. Nowoczesne aparaty diagnostyczne pozwalają wykryć zmiany chorobowe nawet wtedy, gdy nie dają one jeszcze żadnych widocznych objawów. Dzięki temu zwiększa się szanse na wyleczenie. Badania są nieinwazyjne i przeprowadzane w komfortowych warunkach. Nawet jeśli stan Twojego zdrowia nie wzbudza na ten moment wątpliwości, w każdym wieku warto poświęcić jeden dzień na dogłębne sprawdzenie swojego organizmu.

Kompleksowy Screening Stanu Zdrowia to propozycja dla osób, którym zależy na szybkiej diagnozie, która sprawi, że lepiej wykorzystają swoje szanse w życiu i biznesie. Sprawdź i przekonaj się sam!