Screening Serca

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, choroby układu krążenia to nadal najczęstszy powód śmierci w naszym kraju! Najnowsze statystyki pokazują, że aż 30% dorosłych Polaków choruje na nadciśnienie tętnicze. Skąd taki procent osób chorych? Przede wszystkim z faktu, że aż 60% Polaków prowadzi niezdrowy tryb życia, a ponad 20% jest chorobliwie otyłych. Nic więc dziwnego, że medyczne dane nie świadczą o nas jako narodzie najlepiej. Czy prócz oczywistej zmiany nawyków żywieniowych i sposobu życia, istnieje metoda na to, by uniknąć lub znacznie zmniejszyć te liczby? Jak najbardziej! Jednym z takich czynników jest Screening Serca!

Czy wiesz, że 50% osób mogłoby uniknąć śmierci z powodu chorób układu krążenia właśnie dzięki stosowaniu działań profilaktycznych, takich jak badania okresowe i diagnostyczne? To właśnie wyniki badań takich jak Screening Serca w Szpitalu Medicover dostarczają informacji o ewentualnych zmianach w Twoim układzie sercowo-naczyniowym, ryzyku zawału serca i konieczności dalszej diagnostyki. Na podstawie tych danych istnieje możliwość stworzenia dedykowanego programu profilaktycznego, który pozwoli Ci cieszyć się pełnią życia i utrzymać serce w dobrej formie. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i nie dołączaj do zatrważających statystyk!