Screening Przewlekłego Zmęczenia

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Przesilenie, ciężki okres w pracy, za niskie lub zbyt wysokie ciśnienie atmosferyczne to najczęstsze wytłumaczenia złego samopoczucia. Nic więc dziwnego, że ospałość i ciągłe zmęczenie są objawami, które tak łatwo są bagatelizowane. Przy obecnym trybie życia, u zdecydowanej większości obywateli można by mówić o zespole przewlekłego zmęczenia. Czy jednak taka jest prawda? Czy dolegliwości dotykają aż tak wielu? I czym jest to tak naprawdę spowodowane? Jak odróżnić chorobę od zwyczajnego przemęczenia?

Już samo przewlekłe zmęczenie może doprowadzić do poważnego wyczerpania i ograniczenia sprawności zarówno umysłowej, jak i fizycznej. Tymczasem zespół przewlekłego zmęczenia może być objawem także chorób naczyniowych i endokrynologicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje samopoczucie nie jest przesłanką większej choroby, takiej jak:

  • miażdżyca,
  • niedociśnienie,
  • hipoglikemia,
  • choroby naczyniowe,
  • niedobory jonów,

rozważ wykonanie Screeningu Przewlekłego Zmęczenia w Szpitalu Medicover. Opcję tę szczególnie przemyśleć powinny kobiety i mężczyźni, którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyli spadek energii, bóle lub zawroty głowy oraz ospałość, ze szczególnym wskazaniem na osoby w wieku 30-40 lat, prowadzące bardzo intensywny tryb życia zawodowego.

Czujesz, że mówimy o Tobie? Nie zwlekaj i umów się na Screening Przewlekłego Zmęczenia czym prędzej.