Screening Dolegliwości Psychosomatycznych

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Jak wielu zabieganych współczesnych ludzi, prowadzisz nerwowy i stresujący tryb życia. W ten sposób funkcjonuje znaczna większość naszego społeczeństwa. Na co dzień (lub w ostatnim czasie) doświadczasz wielu lęków, frustracji lub smutku? A może masz problemy ze snem i koncentracją? Jeśli towarzyszą Ci uporczywe bóle głowy, pojawia się kołatanie serca i bóle w klatce piersiowej to najwyższy czas na wizytę u specjalisty. Być może nie są to jedynie skutki chwilowego zmęczenia, lecz przesłanki chorobowe, które alarmują Cię o czymś poważniejszym, co dzieje się w Twoim organizmie. 

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że stres jest poważnym czynnikiem chorobotwórczym, który coraz częściej objawia się pod postacią wielu chorób i dolegliwości. W takiej sytuacji mówimy o zaburzeniach psychosomatycznych, które mogą dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn – niezależnie od wieku. Duże obciążenie psychiczne, długotrwały stres i tłumione emocje prowadzą do osłabienia naszego ciała, spadku odporności i rozwoju różnych chorób. Aby więc ich uniknąć lub wykryć je we wczesnym etapie, zapisz się na Screening Dolegliwości Psychosomatycznych w Szpitalu Medicover, który pozwala rozpoznać:

  • zaburzenia hormonów płciowych,
  • niedoczynność tarczycy,
  • cukrzycę,
  • zwyrodnienie kręgosłupa,
  • kamienie żółciowe.

To pierwszy krok do poprawy stanu zdrowia i lepszego samopoczucia, które możesz mieć w zasięgu ręki. Pozwól sobie pomóc!