Screening Cardio Plus

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Jak pokazują statystyki, choroby serca i układu krążenia są najczęstszym powodem śmierci w Polsce. Nie napawa to zbytnim optymizmem. Co więcej, te same badania udowadniają, że to my, Polacy, jesteśmy sobie winni. Szacuje się, że ponad 50% osób mogłoby uniknąć śmieci z powodu chorób układu krążenia, gdyby stosowały badania profilaktyczne i okresowe screeningi diagnostyczne. Jeśli więc jesteś w grupie ryzyka i masz:

  • genetyczne obciążenie chorobami układu krążenia,
  • nadciśnienie tętnicze,
  • ponad 40 lat i prowadzisz mało aktywny tryb życia,
  • nadwagę (BMI >25),

już dziś zainteresuj się specjalnym programem Screening Serca CardioPlus w Szpitalu Medicover! To program, którego głównym celem jest kompleksowa diagnostyka kardiologiczna, dzięki której szybko i trafnie ocenimy stan Twojego serca. Wyniki przeprowadzonych badań dostarczą informacji o ewentualnych zmianach w Twoim układzie sercowo-naczyniowym, ryzyku zawału serca i konieczności dalszej diagnostyki. Poszerzony zakres badań pozwoli naszym specjalistom trafnie zidentyfikować potencjalne zagrożenia i opracować program profilaktyczny niezbędny do utrzymania serca w dobrej formie. 

Jeśli więc zależy Ci na dobrym zdrowiu, którym będziesz mógł cieszyć się przez długie lata, skorzystaj z oferty, która może uratować Ci życie! Nie zwlekaj i zadbaj o swoje serce już dziś.