Pediatria i Chirurgia Dziecięca

Troska o zdrowie dziecka jest dla rodziców rzeczą najważniejszą. Ponieważ nie każdej chorobie czy dolegliwości da się zapobiec, kluczowe znaczenie ma szybki i pełny dostęp do godnych zaufania lekarzy.

Taką właśnie opiekę gwarantuje Oddział Dziecięcy Szpitala Medicover, dostępny w dzień i w nocy przez 7 dni w tygodniu

Oddział Dziecięcy Szpitala Medicover to nie tylko troskliwa opieka lekarzy i pielęgniarek, ale także partnerskie podejście do rodziców, którzy mają prawo do stałej obecności przy chorym dziecku oraz pełnej informacji. Zawsze staramy się ograniczyć do minimum czas pobytu dziecka w szpitalu przy jednoczesnej pełnej kontroli procesu leczenia – to mniejszy stres dla rodziców i dziecka.

Na Oddziale Pomocy Doraźnej działającym także w dni wolne i święta dzieci mogą otrzymać pomoc: lekarza pediatry oraz chirurga dziecięcego.

nowość Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Rodziców do oferty wprowadziliśmy krótkie pobyty dziecka na oddziale obserwacyjnym. W czasie takiego pobytu możemy przeprowadzić podstawową diagnostykę, nawodnić i poobserwować dziecko. Cena pobytu, obserwacja i nawodnienie to koszt 400 PLN.