Modelowanie piersi

Upływ czasu, ciąża, karmienie piersią, gwałtowne zmiany wagi ciała oraz działanie grawitacji przyczyniają się do zmiany kształtu kobiecych piersi. Gdy skóra traci swoją elastyczność piersi często deformują się, opadają, tracą swój młodzieńczy kształt i jędrność. Jeśli poważnie zastanawiasz się nad poprawą swojego wyglądu właśnie w tej materii, bo od dawna nie jesteś zadowolona z wyglądu swojego biustu, zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover, który posiada w swojej ofercie również takie zabiegi jak modelowanie piersi.

Modelowanie piersi w Szpitalu Medicover jest operacją chirurgiczną, przeprowadzaną w znieczuleniu ogólnym, która ma na celu:

  • korekcję obwisłości i modelowanie kształtu piersi, by wyglądały bardziej świeżo i młodzieńczo,
  • poprawę położenia i wielkości brodawek sutkowych,
  • usunięcie nadmiaru skóry,
  • ukształtowanie gruczołu piersiowego,
  • powiększenie biustu z usunięciem pozostającego nadmiaru skóry (podniesienie wraz z powiększeniem).

Niewielką obwisłość piersi można skorygować, zakładając wkładki o wysokim profilu, przy zachowaniu odpowiedniej szerokości ich podstawy (wynikających z szerokości klatki piersiowej). Implanty mogą mieć kształt okrągły lub kropli (anatomiczny). Ostateczny kształt piersi po zabiegu widoczny jest po około 3 miesiącach. Efekt utrzymuje się przez kilka, kilkanaście lat, a jego trwałość uzależniona jest od wieku Pacjentki, elastyczności skóry, czy zmiany ciężaru ciała. Zaleca się stosowanie odpowiednich kremów na blizny przez kilka miesięcy po operacji.


Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę i dowiedzieć się więcej
Zadzwoń 500 900 900
lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie


Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa