Zabiegi kwasem hialuronowym

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszej skóry. Jest w niej odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej wilgotności, a więc bezpośrednio wpływa na jej zdrowy i piękny wygląd. Obecny jest we wszystkich żywych organizmach, a jego najważniejszą funkcją jest wiązanie i magazynowanie wody w tkance. Niestety wraz z wiekiem kwas hialuronowy jest stopniowo wchłaniany, co przekłada się na jego mniejszą ilość w późniejszym okresie naszego życia. Gdy brakuje w skórze kwasu hialuronowego, staje się ona sucha i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Jeśli zauważyłaś je na swojej twarzy, być możne to najwyższy czas na uzupełnienie niedoboru podczas zabiegu kwasem hialuronowym w Szpitalu Medicover?

Kwas hialuronowy podany podczas zabiegu w pełni integruje się ze skórą i w żadnej mierze nie zakłóca jej naturalnych funkcji, umożliwiając naturalny i swobodny przepływ substancji odżywczych. Z czasem kwas ulega powolnej degradacji, zapewniając tym samym skórze nawilżenie i dostarczając jej substancji odżywczych. 

Jeśli rozważasz możliwość poprawienia wyglądu swojej twarzy, przyczynisz się do:

  • wygładzania i usuwania zmarszczek „kurzych łapek”, 
  • gładzizny czoła „zmarszczki ze zmartwienia”,
  • spłycenia bruzdy nosowo-wargowej oraz linii marionetki,
  • zwiększenia objętości warg oraz korekcja ich granicy,
  • podniesienie kącików ust,

koniecznie zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover na zabiegi kwasem hialuronowym. Piękna i promienna skóra jest na wyciągnięcie ręki.