Zabiegi botoksem

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że zabiegi botoxem ograniczają się wyłącznie do zabiegów medycyny estetycznej, jesteś w ogromnym błędzie! Zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover, a dowiesz się, do czego jeszcze wykorzystywany jest tak bardzo w ostatnim czasie popularny jad kiełbasiany.

Najpopularniejszą metodą wykorzystywania botoxu jest przywrócenie młodego, świeżego i promiennego wyglądu skóry. Nic dziwnego więc, że najczęściej decydują się na niego kobiety, których skóra po 21 powoli zaczyna tracić swoją jędrność. Zabiegi botoxem pozwalają w nieinwazyjny sposób usunąć zmarszczki mimiczne, nadając blasku i gładkości skórze twarzy i ciała.

Zaskoczeniem może być dla wielu jednak fakt, że jad kiełbasiany pomaga w leczeniu nadmiernej potliwości w okolicy pach, dłoni, jak i stóp! To doskonała metoda na pozbycie się wstydliwego problemu, który spędzał do tej pory sen z powiek wielu osobom. Szacuje się, że podanie toksyny botulinowej jest obecnie najskuteczniejszą metodą leczenia tej przypadłości.

Częste i powracające migrenowe bóle głowy, są schorzeniem na które cierpi coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że medycyna wciąż szuka rozwiązań na ich wyleczenie. Jedną z nich jest leczenie migren botoxem! Podobnie jak w przypadku nadmiernej potliwości, toksyna botulinowa podawana jest podskórnie w strategicznym miejscach przez lekarza.

Jak widać zastosowanie botoxu w medycynie jest ogromne, a na tym nie koniec. Botox pomocny jest również w leczeniu nadmiernego zgrzytania zębami – bruksizmu. Jeśli cierpisz na tę chorobę do tego stopnia, że wiąże się ona również z częstymi bólami głowy i spękanym szkliwem na zębach, koniecznie zainteresują się tą metodą leczenia! Na podobnej zasadzie botox stosowany jest również w leczeniu nietrzymania moczu.