Wygładzanie zmarszczek

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

W trakcie wykonywania ruchów mimicznych twarzy dochodzi do skurczu mięśni, powstawania fałdów skórnych oraz tworzenia się dynamicznych zmarszczek, szczególnie wokół oczu oraz w obrębie czoła (kurze łapki, lwia bruzda). Najlepszym sposobem na usuwanie zmarszczek jest podanie toksyny botulinowej (botoks) lub wypełnienie kwasem hialuronowym.

Botoks umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie zmarszczek. Jego działanie polega na blokowaniu przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego i utrzymuje się 4-6 miesięcy. Zabieg wykonywany jest po uprzedniej konsultacji, w trakcie której zostają wykluczone przeciwwskazania oraz ustalony obszar podania i dawka preparatu. Botoks podawany jest w kilku wstrzyknięciach w daną okolice. Zabiegowi towarzyszy niewielka bolesność, więc ostrzykiwane okolice nie muszą być uprzednio znieczulane.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry i odpowiada za utrzymanie jej odpowiedniej wilgotności. Jest obecny we wszystkich żywych organizmach, a jego najważniejszą funkcją jest wiązanie i magazynowanie wody w tkance. Niestety wraz z wiekiem kwas hialuronowy jest stopniowo wchłaniany. Gdy brakuje w skórze kwasu hialuronowego, staje się ona sucha i pojawiają się zmarszczki. Kwas hialuronowy podany podczas zabiegu w pełni integruje się ze skórą pacjenta i w żadnej mierze nie zakłóca jej naturalnych funkcji, umożliwiając naturalny i swobodny przepływ substancji odżywczych. Z czasem kwas ulega powolnej degradacji, zapewniając tym samym skórze nawilżenie i dostarczając jej substancji odżywczych.

Dzięki podaniu kwasu hialuronowego możliwe jest:

  • wygładzanie i usuwanie zmarszczek „kurzych łapek”,
  • gładzizny czoła „zmarszczki ze zmartwienia”,
  • spłycenie bruzdy nosowo – wargowej oraz linii marionetki,
  • zwiększenie objętości warg oraz korekcja ich granicy,
  • podniesienie kącików ust.