Peelingi chemiczne

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Szara i zmęczona cera, rozszerzone pory, zaskórniki, skóra tłusta i łojotokowa, a także uszkodzenia posłoneczne to najczęstsze problemy, z którymi jesteśmy w stanie skutecznie walczyć dzięki zastosowaniu peelingów chemicznych. Jeśli opisane przypadłości są również Twoją bolączką, koniecznie zapoznaj się z ofertą Medicover – być może to metoda nie tylko na lepszy wygląd skóry, ale przede wszystkim na Twoje lepsze samopoczucie!

Peeling to zabieg polegający na złuszczaniu naskórka na różnej głębokości w zależności od rodzaju. Wybór właściwego peelingu należy do lekarza, który oceniając stan i kondycję skóry jest w stanie dopasować jego rodzaj i stężenie właściwe do oczekiwań terapeutycznych. Jeżeli więc drogie kremy, maści i zabiegi kosmetyczne, jakie stosowałaś dotąd, przynosiły mierny rezultat lub działaby jedynie krótkotrwale, być może peelingi chemiczne będą rozwiązaniem dla Ciebie. Przyjdź i skonsultuj się z naszymi specjalistami w Medicover, którzy dobiorą odpowiedni zabieg dla Twojej skóry.