Mezoterapia igłowa

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Masz szarą, zmęczoną i wiotką skórę, która wymaga znacznie więcej uwagi niż jeszcze kilka lat temu? Nic dziwnego – z wiekiem, skóra zmienia się diametralnie. Choć stosujesz kremy, zabiegi kosmetyczne i wlewasz w siebie hektolistr wody, wciąż efekt jest za mały? Bez obaw. Medycyna estetyczna zna rozwiązanie na Twoje problemy, a jest nim mezoterapia, która została stworzona z myślą o osobach takich jak Ty!

Mezoterapia to zabieg dla każdego, kto oczekuje dużo skuteczniejszego i szybszego działania niż kremy i alternatywne metody przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. Jest doskonałym sposobem zapobiegającym pierwszym oznakom starzenia się, właśnie poprzez podawanie substancji nawilżających takich jak witaminy, czy kwas hialuronowy. 

Mezoterapia stosowana jest w:

  • nawilżaniu i odmładzaniu skóry (stymulacja produkcji kolagenu, elastyny, metabolizmu komórkowego),
  • leczeniu cellulitu,
  • leczeniu wypadania włosów,
  • leczeniu rozstępów skóry,
  • leczeniu przyrosłych blizn.

Zabieg mezoterapii wykonuje się zwykle w seriach po kilka zabiegów. Zabieg mezoterapii może wykonywać tylko lekarz, przy pomocy igły i strzykawki, bądź przy pomocy specjalnego pistoletu do mezoterapii. Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Substancje aktywne są odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. Zabiegowi może być poddawana zarówno skóra twarzy, jak i ciała.