Leczenie żylaków kończyn dolnych

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Chcemy, by nasze nogi były zawsze zdrowe, piękne i prezentowały się jak najlepiej. Żylaki, pajączki i popękane naczynka mogą nam jednak w tym przeszkodzić. Ich obecność to problem nie tylko kosmetyczny i estetyczny, ale także zdrowotny. Teraz oferujemy najnowocześniejszą na rynku metodę usuwania pajączków i żylaków metodą RF. Leczenie żylaków tym sposobem pozwala uniknąć bólu oraz szpecących blizn. Cechuje go wysoka skuteczność i niskie ryzyko powikłań.

Operacja żylaków kończyny dolnej z zastosowaniem lasera
Zabieg polega na zamknięciu żyły przy wykorzystaniu technik laserowych w znieczuleniu podpajęczynówkowym lub ogólnym. Po nakłuciu żyły odpiszczelowej wprowadza się do niej światłowód i pod kontrolą ultrasonograficzną koaguluje się żyłę, naświetlając jej ściany światłem lasera od wewnątrz. Metoda ta umożliwia leczenie żylaków większych rozmiarów. Po zabiegu na operowaną kończynę dolną zakładana jest pończocha uciskowa.

Wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych:

  • grupa krwi i czynnik Rh
  • morfologia krwi
  • podstawowe badania biochemiczne (sód, potas, glukoza)
  • EKG

Inne badania wykonuje się w zależności od stanu aktualnego pacjenta, jego choroby podstawowej oraz ewentualnych chorób współistniejących, a także od rodzaju planowanego zabiegu operacyjnego (np. czas krwawienia i krzepnięcia, mocznik, kreatynina, poziom określonych hormonów, badanie ogólne moczu, RTG i inne).

Rozmowa z lekarzem anestezjologiem odbywa się na kilka dni przed zabiegiem, na polecenie lekarza prowadzącego lub, jeśli nie ma takiej potrzeby, w dniu zabiegu po przyjęciu do szpitala. Rozmowa ma na celu ocenę ryzyka znieczulenia, ocenę aktualnego stanu chorego, analizę wyników badań oraz ewentualne zlecenie kolejnych badań.