Leczenie żylaków kończyn dolnych

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Chcemy, by nasze nogi były zawsze zdrowe i piękne oraz prezentowały się jak najlepiej. Żylaki, pajączki i popękane naczynka mogą nam jednak w tym przeszkodzić. Ich obecność to nie tylko problem kosmetyczny i estetyczny, ale także zdrowotny. Teraz oferujemy najnowocześniejszą na rynku metodę usuwania pajączków i żylaków metodą RF. Wykonanie zabiegu tą metodą pozwala uniknąć bólu oraz szpecących blizn. Cechuje ją wysoka skuteczność i niskie ryzyko powikłań.

Operacja żylaków kończyny dolnej z zastosowaniem lasera

Zabieg polega na zamknięciu żyły przy wykorzystaniu technik laserowych w znieczuleniu podpajęczynówkowym lub ogólnym. Po nakłuciu żyły odpiszczelowej, wprowadza się do niej światłowód i pod kontrolą ultrasonograficzną koaguluje się żyłę, naświetlając jej ściany światłem lasera od wewnątrz. Metoda ta wykorzystywana jest w leczeniu żylaków większych rozmiarów. Po zabiegu na operowaną kończynę dolną zakładana jest pończocha uciskowa.

Wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych: 

  • grupa krwi i czynnik Rh,
  • morfologia krwi,
  • podstawowe badania biochemiczne (sód, potas, glukoza)
  • EKG

Inne badania w zależności od stanu aktualnego pacjenta, jego choroby podstawowej oraz chorób współistniejących a także od rodzaju planowego zabiegu operacyjnego (np. czas krwawienia i krzepnięcia, mocznik, kreatynina, poziom określonych hormonów, badanie ogólne moczu, RTG i inne).

Rozmowa z lekarzem anestezjologiem odbywa się na kilka dni przed zabiegiem, na polecenie lekarza prowadzącego lub, jeśli nie ma takiej potrzeby, w dniu zabiegu po przyjęciu do szpitala. Rozmowa ma na celu ocenę ryzyka znieczulenia, ocenę aktualnego stanu chorego, analizę wyników badań oraz ewentualne zlecenie kolejnych badań.