Leczenie nietrzymania moczu

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Jeśli cierpisz na nietrzymanie moczu, prawdopodobnie żyjesz w stałym napięciu i zawsze trzymasz się blisko toalety. To problem, który dotyka 30% kobiet – nasila się zwykle wraz z wiekiem, ale często dotyczy także młodych kobiet – szczególnie tych, które urodziły dziecko siłami natury. Ten ogromny dyskomfort można jednak usunąć za pomocą prostego, kilkunastominutowego, nieinwazyjnego zabiegu w Szpitalu Medicover przy pomocy:

Botoksu – leczenie stosuje się u pacjentek dotkniętych nietrzymaniem moczu wynikającym z nadreaktywności pęcherza moczowego. Zabieg wykonuje się raz na 6-9 miesięcy. Lekarz urolog wprowadza do pęcherza moczowego endoskop, a następnie ostrzykuje mięsień pęcherza w 20-30 nakłuciach. Zabieg należy do mało inwazyjnych, bezbolesnych, choć można go wykonywać w znieczuleniu miejscowym.

Preparatu Urolastic – stosowany w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. Zabieg ambulatoryjny zazwyczaj zajmuje mniej niż 15 minut i nie wymaga narkozy. Po znieczuleniu miejscowym błony śluzowej wokół cewki moczowej, środek jest bezboleśnie wstrzykiwany do tkanki po obu stronach błony śluzowej wzdłuż cewki moczowej. Preparat Urolastic nie powoduje alergii, nie migruje formując się tylko w miejscu iniekcji. Utrzymuje swój kształt i elastyczność, a zatem swoje właściwości mechaniczne jako substancja wypełniająca. W razie potrzeby można go usunąć, ponieważ nie zrasta się z tkankami.

Fotona Intima to nowatorska unikalna, nieinwazyjna i opatentowana terapia laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Er: YAG. Metoda bazuje na fototermicznym napięciu i obkurczeniu okolic przedniej ściany pęcherza i cewki moczowej. Wskazaniami do leczenia metodą jest wysiłkowe lub mieszane nietrzymanie moczu w stopniu łagodnym i umiarkowanym. Zabieg jest efektywny, bezpieczny a przy tym prosty do wykonania. Wskazaniami do leczenia jest utrata optymalnej struktury pochwy oraz otaczających tkanek na skutek porodów oraz naturalnych procesów starzenia.