Laserowe zamykanie naczynek

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Choć nie jesteś osobą wstydliwą, często się czerwienisz? A może masz na tyle spękaną od czerwonych naczynek skórę (nie tylko twarzy), że wstyd Ci ją odsłaniać? Powstawanie takich rozszerzonych naczyń krwionośnych czasem mija, niejednokrotnie jednak utrwala się i pozostaje na stałe. Co sprzyja tego rodzaju zmianom? Przede wszystkim:

  • przewlekła ekspozycja skóry na słońce,
  • korzystanie z solarium,
  • wiatr,
  • duże wahania temperatur,
  • stosowanie sterydów.

„Pajączki naczyniowe”, są nie tylko przypadłością kobiet i mogą przybierać naprawdę duże rozmiary. Niektórzy mają je od urodzenia, natomiast u innych pojawiają się jako efekt wymienionych czynników zewnętrznych. Czy istnieje skuteczna metoda na to, by się ich pozbyć? Jak najbardziej! Również na takie przypadłości medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie. Jest nim właśnie laserowe zamykanie naczynek. Na czym polega?

Usuwanie naczynek za pomocą lasera to metoda leczenia, podczas której naświetla się rozszerzone naczynko promieniem lasera, który gwałtownie podgrzewa w nim krew, powodując obkurczenie i trwałe zamknięcie. Dzięki temu stan skóry np. nóg, jest nieporównywalnie lepszy niż przed zabiegiem. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o laserowe zamykanie naczynek na twarzy, jednak efekt uzależniony jest od dobrania odpowiedniej długości fali emitowanej przez laser (o czym oczywiście zadecyduje lekarz po pierwszych konsultacjach Twojej skóry twarzy), żeby ciepło lasera oddawane było we krwi, a skóra podgrzewana była tylko tyle, ile trzeba, nie powodując przebarwień.