Laseroterapia

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Laserowy endolifting to nieinwazyjna terapia laserem Fotona 4D zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy, która umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych już po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty pozabiegowe sprawiają, że Fotona 4D stanowi alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy, dlatego tak chętnie wybierana jest przez pacjentki.

Usuwanie zmian naczyniowych

Metoda fototermolizy selektywnej przeznaczona jest do likwidacji powierzchownych czerwonych naczynek, które są szczególnie widoczne na skrzydełkach nosa. Systematyczna kontrola zmian naczyniowych stanowi nieodłączny element pielęgnacji cery naczynkowej. Z kolei zastosowanie parametrów lasera fototermolizy jednorodnej stanowi doskonałe narzędzie do leczenia naczyń większych i położonych głębiej, np. tych na nogach.

Fotoodmładzanie

Zabiegi laserowe mają zastosowanie w najnowszych technikach anti-aging. Dzięki procesom stymulacji kolagenu za pomocą wiązki laserowej widoczne jest spłycenie zmarszczek. Po zabiegu laserowym Twoja skóra stanie się bardziej napięta i gładsza. Kontrolowane złuszczanie naskórka pozwala na poprawę gęstości i jędrności, jednocześnie widoczna jest poprawa i ujednolicenie kolorytu skóry.

Usuwanie blizn i rozstępów

Bezpieczeństwo w trakcie zabiegu oraz szybki okres rekonwalescencji sprawiają, że laser jest skutecznym narzędziem w terapii blizn i rozstępów. Wiązka laserowa w sposób kontrolowany prowadzi do głębokiego złuszczania, a proces remodelingu spłyca i wygładza blizny oraz rozstępy. Zabieg dedykowany jest również takim niedoskonałościom skóry jak blizny potrądzikowe.