Ginekologia estetyczna

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

Chcesz, by współżycie z partnerem dawało Ci radość i spełnienie? Odczuwasz dyskomfort z związany z nieprawidłowym ukształtowaniem Twoich okolic intymnych lub niezadowolenie z ich wyglądu? Bez obaw! Również na takie problemy znajdzie się rozwiązanie, a jest nim ginekologia estetyczna, która cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem.

Z ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety w każdym wieku. Połączenie technik stosowanych w ginekologii estetycznej pozwala odzyskać pewność siebie i cieszyć się na nowo intymnością. W Szpitalu Medicover przeprowadzamy różnorodne zabiegi:

  • Plastyka warg sromowych – usuwa problem asymetrii lub przerostu warg, powodującego bolesne podrażnienia podczas stosunku i uprawiania sportu.
  • Ujędrnianie warg sromowych – poprawia ich wygląd, zapewniając jednocześnie odpowiednie nawilżenie okolic intymnych.
  • Lifting pochwy – pozwala na jej podniesienie i zwężenie pochwy (gdy jej ścianki są nadmiernie rozciągnięte, np. po porodzie).
  • Mezoterapia – usuwa problem suchości i niskiej sprężystości, powodującej dyskomfort w życiu seksualnym.
  • Powiększanie punktu G – jego celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G, co skutkuje mocniejszymi doznaniami w życiu seksualnym.

Wiele spośród wymienionych przypadłości naprawianych jest za pomocą lasera. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, umów się na konsultacje z lekarzem specjalistą w Szpitalu Medicover.