Korekty uszu

Odstające uszy to zwykle źródło wielu kompleksów i problemów emocjonalnych. Odstawanie uszu uwarunkowane jest genetycznie. Tego defektu kosmetycznego nie zniweluje noszenie obcisłych czapek i opasek ani przyklejanie uszu plastrami. Jedynym skutecznym sposobem na odstające uszy jest operacja plastyczna, która spowoduje lepsze przyleganie małżowiny usznej do głowy. Jeśli więc Ty lub ktoś z Twoich bliskich od zawsze zmaga się z tym problemem, traktując go w kategorii zła najgorszego i kompleksu, który wpływa na samopoczucie każdego dnia, koniecznie zapoznaj się z ofertą Szpitala Medicover! Być może dzięki prostej i nieinwazyjnej operacji korekty uszu, życie zmieni się na lepsze!

Operację korekty odstających uszu przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym za pomocą różnych technik chirurgicznych, poprzez cięcie na tylnej powierzchni małżowiny. Podczas operacji modelowana jest chrząstka ucha. Pozostawiane są na niej nierozpuszczalne szwy, które utrzymują nadany jej nowy kształt. Pozostała po zabiegu blizna schowana jest za uchem i z czasem jest niemal niewidoczna.

Jeśli nie chcesz do końca życia skrywać swoich uszu za długimi włosami, czapkami lub opaskami, poważnie przemyśl zabieg korekty uszu. To Twoja szansa na lepszy wygląd i znacznie lepsze samopoczucie.


Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę i dowiedzieć się więcej
Zadzwoń 500 900 900
lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie


Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa