Korekty nosa

Niemal każdy z nas zmaga się z przypadłościami i defektami, które trudno zmienić. I tak jak z problemami z wagą możemy sobie radzić przy pomocy ćwiczeń i zrównoważonej diety, tak nie mamy zbyt dużego wpływu na rysy swojej twarzy. Oczywiście, większość kobiet stosuje kosmetyki do makijażu i tym sposobem tuszuje niedoskonałości, jednak nie wszystkie z nich są tak proste do korekty. Jeśli więc należysz do grona osób, które niekoniecznie lubią kształt swojego nosa i chciałyby go zmienić, zapoznaj się z ofertą korekt nosa w Szpitalu Medicover.

Operacja plastyczna nosa, przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i ma na celu korektę jego szkieletu chrzęstnego, kostnego lub obu na raz. Zaplanowany wygląd nosa uzyskuje się, wycinając struktury odpowiedzialne za zniekształcenie zewnętrznych kształtów nosa, jak również za pomocą przeszczepiania kości oraz chrząstki. W zależności od potrzeb, cięcia przeprowadza się jedynie w środku nosa lub dodaje się cięcie w połowie słupka bądź u podstawy skrzydełek nosa.

Zabieg kończy się zszyciem wykonanych cięć skóry i błony śluzowej, tamponadą przewodów nosowych oraz unieruchomieniem nosa za pomocą grzbietowej szyny. Stosowane są szwy rozpuszczalne. Ostateczny wynik operacji widać po upływie kilku miesięcy.


Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę i dowiedzieć się więcej
Zadzwoń 500 900 900
lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie


Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa