Kardiochirurgia

Formularz
kontaktowy
Zadzwoń na
infolinię

Formularz kontaktowy

Zostaw dane - oddzwonimy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover oraz Partnerów Programu, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/online.
Skontaktuj się: 500 900 900

W Klinice Kardiochirurgii wykonujemy pełen zakres operacji kardiochirurgicznych u dorosłych. Doświadczony zespół specjalistów kardiochirurgów, wspieranych przez zespół dyplomowanych perfuzjonistów, instrumentariuszek, pielęgniarek i rehabilitantów, oraz nowoczesne metody leczenia zabiegowego to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez naszą klinikę.

Leczenie obejmuje kwalifikację i przygotowanie do operacji, zabieg operacyjny i leczenie pooperacyjne z rehabilitacją do wypisu pacjenta do domu.

Oddział świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ i prowadzi całodobową działalność w trybie ostrego dyżuru kardiochirurgicznego.

Zakres zabiegów obejmuje:

  • leczenie choroby wieńcowej oraz powikłań po zawale serca (tzw. by-passy)
  • leczenie nabytych wad serca, także metodami małoinwazyjnymi: naprawa i wymiana zastawki mitralnej, aortalnej i trójdzielnej
  • operacje tętniaków aorty wstępującej i łuku aorty
  • leczenie zatorowo-zakrzepowego nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej
  • operacyjne leczenie wad wrodzonych
  • leczenie chorób osierdzia
  • leczenie nowotworów serca

Klinika Kardiochirurgii jest wiodącym polskim ośrodkiem chirurgicznego leczenia zatorowo-zakrzepowego nadciśnienia płucnego.